informace
Potřebujete poradit?

Zahradní stoly - dřevěné a skládací

K zahradním židlím se bezpochyby hodí také nějaký zahradní stůl. Takže pokud nepořizujete celý set židlí a stolů dohromady, lze jednotlivé výrobky zakoupit zvlášť, třeba postupně, jakmile na ně máte finance. U nás si vyberete. Máme pro vás zahradní stoly ze dřeva, hliníku i přírodního a umělého ratanu.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 4Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Aby zahradní stůl plnil svůj účel

Není stůl jako stůl. Nabízíme jednak stoly velké, u kterých se dá poobědvat nebo u nich můžete pohostit početnější návštěvu, a jednak stolky malé, konferenční, které se hodí zejména k zahradním sedačkám. Co se týká materiálu – výběr je pestrý. Zahradní stoly a stolky dřevěné, kovové, plastové i ratanové splňují vysoké požadavky na kvalitu i moderní design.

Pokud často pořádáte různé zahradní párty, grilování nebo jen rádi obědváte na čerstvém vzduchu, oceníte velký zahradní stůl. V nabídce jsou i stoly rozkládací, tudíž nějaký ten nečekaný host navíc rozhodně nevadí. Nový zahradní nábytek Vám bude sloužit mnoho let!

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Kvalita světových značek

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Předsezónní slevy právě startují

7.1.2017

Až 65% Zľavy na altánky, pergoly, prístrešky na auto, záhradné vybavenie a ďalší sortiment na Hobbytec. Využite príležitosť ušetriť aj desiatky tisíc.

Vchodové stříšky: bestsellery za akční ceny

31.12.2016

Potřebujete vchodovou stříšku a chcete ušetřit? Nejprodávanější modely nyní pořídíte se slevou.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii