Lidé, které můžete v Hobbytec potkat

Na českém trhu již působíme více než 7 let. I přes velký růst v posledních letech a expanzi na zahraniční trhy si stále držíme status ryze české a rodinné společnosti. Věříme, že pozitivní atmosféra uvnitř týmu se odrazí ve službách pro naše klienty.

Sídlíme v Říčanech u Prahy, kde naleznete ukázkové centrum s plnou nabídkou produktů a také náš výrobní závod. Ten jsme v roce 2020 výrazně rozšířili o další metry čtvereční, které nyní obsluhuje více jak 50 spolupracovníků. Zároveň se povedlo navýšit výrobní kapacity prostřednictvím nových strojů. Potřeby každého klienta se liší a jeho přání se odráží v originalitě vybrané zahradní stavby. Soustředíme se na zakázkovou výrobu a vytváříme produkty zcela na míru.  

V současné době realizujeme:

Naše odborníky můžete také potkat v našem ukázkovém centru v Říčanech u Prahy Zde si prohlédnete kompletní nabídku hliníkových zahradních staveb, mobilních domů a dalšího vybavení. Po celou dobu návštěvy vám bude k dispozici jeden z obchodních zástupců, který s vámi probere vaše přání a možnosti. Společně vždy naleznete správné řešení.