VIP reference

Houpačky na zahradu

Není nad to lehnout si do houpací sítě hamaka s knihou v ruce nebo sluchátky v uších a jen tak v klidu relaxovat.
Dopřejte si ten nádherný pocit i vy a vyberte si z naší nabídky houpacích sítí a závěsných stanů. Zahradní houpačky pro venkovní použití jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají dlouhou životnost. 
 
Stránka 1 z 1
MORGANMORGAN
10 593 Kč 8 014 Kč
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč

Funkce houpaček

  • Zábava pro děti
  • Zdravý pobyt na čerstvém vzduchu
  • Místo k relaxaci
  • Prostor k posezení s přáteli
  • Cestovní houpačka
  • Interiér/exteriér
 

Není houpačka jako houpačka

Podle účelu, který má vaše houpačka plnit, si vyberte tu svoji. Zahradní houpačku stojací těžko budete několikrát během léta převážet na chalupu, na rozdíl od hamaky pro jednu nebo dvě osoby, a také ji neumístíte doma. Zato je důstojným místem, kde můžete posedět s přáteli u drobného občerstvení poblíž pergoly. K relaxaci se pak více hodí závěsné stany a podobné houpačky, které umožní pohodlné ležení. Pro nejmenší nechybí dětské houpačky, které budou patřit do jejich království.

Samostatnou kategorii tvoří též houpačky, které mají podobu závěsného lůžka. Ty jsou vhodné k soukromému využití, a to jak na zahradě, tak u bazénu.
 

Závěsná houpačka do bytu

Hledáte závěsnou houpačku do bytu? Houpačky, které se zavěšují na hák, není problém umístit i do interiéru. Stačí doma vybrat vhodné místo a zjistit, zda stropní konstrukce houpačku s osobami unese. Ideální je navrtat hák do trámu. Častou variantou je zavěšení houpačky do dveřního otvoru, a pokud se zrovna nikdo nehoupe, sundávat ji.
 

Příslušenství k houpačkám

Prodáváme též různé příslušenství k houpačkám, ať už jsou to stojany na hamaky nebo háky k zavěšení houpačky do stropu v interiéru nebo do trámu u pergoly.