informacecopy
Potřebujete poradit?

Houpačky na zahradu

Není nad to lehnout si do houpací sítě hamaka s knihou v ruce nebo sluchátky v uších a jen tak v klidu relaxovat.
Dopřejte si ten nádherný pocit i vy a vyberte si z naší nabídky houpacích sítí a závěsných stanů. Zahradní houpačky pro venkovní použití jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají dlouhou životnost. 


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Funkce houpaček

 • Zábava pro děti
 • Zdravý pobyt na čerstvém vzduchu
 • Místo k relaxaci
 • Prostor k posezení s přáteli
 • Cestovní houpačka
 • Interiér/exteriér

Není houpačka jako houpačka

Podle účelu, který má vaše houpačka plnit, si vyberte tu svoji. Zahradní houpačku stojací těžko budete několikrát během léta převážet na chalupu, na rozdíl od hamaky pro jednu nebo dvě osoby, a také ji neumístíte doma. Zato je důstojným místem, kde můžete posedět s přáteli u drobného občerstvení poblíž pergoly. K relaxaci se pak více hodí závěsné stany a podobné houpačky, které umožní pohodlné ležení. Pro nejmenší nechybí dětské houpačky, které budou patřit do jejich království.

Samostatnou kategorii tvoří též houpačky, které mají podobu závěsného lůžka. Ty jsou vhodné k soukromému využití, a to jak na zahradě, tak u bazénu.

Závěsná houpačka do bytu

Hledáte závěsnou houpačku do bytu? Houpačky, které se zavěšují na hák, není problém umístit i do interiéru. Stačí doma vybrat vhodné místo a zjistit, zda stropní konstrukce houpačku s osobami unese. Ideální je navrtat hák do trámu. Častou variantou je zavěšení houpačky do dveřního otvoru, a pokud se zrovna nikdo nehoupe, sundávat ji.

Příslušenství k houpačkám

Prodáváme též různé příslušenství k houpačkám, ať už jsou to stojany na hamaky nebo háky k zavěšení houpačky do stropu v interiéru nebo do trámu u pergoly.

Možnosti platby

 • Dobírka
 • Bankovní převod
 • Platba přes PayPal
 • Okamžitá online platba
 • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii