Informacecopy
Potřebujete poradit?

Grily, zahradní grily

Grilované kuře, krkovička, ryba či zelenina… O tom, že grilování je v Česku stále oblíbenější aktivitou, svědčí mnohé akce v restauracích spojené s venkovním grilováním, ale také voňavý kouř linoucí se obzvláště o teplých víkendech ze zahrad a teras. Kdo této vášni nepropadl, možná neměl možnost vyzkoušet si přípravu pokrmů na kvalitním grilu. Nejlevnější se dají pořídit již od částky, která lehce přesahuje dva tisíce korun.  
 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 5Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Vyberte si gril na zahradu

Plynové grily nebo na uhlí, luxusní finské grily i příslušenství k nim. Vybírejte podle toho, kde jej budete využívat. Plynové a elektrické grily se hodí i k vnitřnímu grilování. S grilem na uhlí vytvoříte klasickou atmosféru s vůní ohně a na vodním připravíte opravdu zdravá jídla. 

Ať už grilujete rekreačně, nebo jste ostříleným mistrem v této činnosti - u nás si vyberete. Se zahradním venkovním grilem je totiž příprava pokrmů hračka. Je to nejen prostředek vedoucí k výrobě dobrých jídel, ale i zábava.
 

Výroba grilu? 

Pokud přemýšlíte o vlastní výrobě, můžete zakoupit betonový základ pro gril.
 

Grilování jako relaxace

Samotné grilování se stává společenským zážitkem – když se sejdou členové rodiny nebo přátelé na zahradě, na terase nebo pod pergolou a společně se podílí na přípravě oběda či večeře, vytvoří se příjemná atmosféra. Čas při čekání na výsledek a na samotnou hostinu se dá využít povídáním, zpěvem nebo hraním her. Co víc si přát v teplém letním dni?

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii