Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Grily, zahradní grily

Grilované kuře, grilovaná krkovička, ryba či zelenina… O tom, že grilování je v Česku stále oblíbenější aktivitou, svědčí mnohé akce v restauracích spojené s venkovním grilováním, ale také voňavý kouř linoucí se obzvláště o teplých víkendech ze zahrad a teras. Kdo této vášni nepropadl, možná neměl možnost vyzkoušet si přípravu pokrmů na kvalitním grilu.


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 5Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Vyberte si gril na zahradu

Plynové grily, grily na uhlí, luxusní finské grily i příslušenství k nim. Vybírejte podle toho, kde budete gril využívat. Plynové a elektrické grily se hodí i k vnitřnímu grilování. S grilem na uhlí vytvoříte klasickou grilovací atmosféru s vůní ohně a na vodním grilu připravíte opravdu zdravá jídla.

Ať už grilujete rekreačně, nebo jste ostříleným mistrem grilu - u nás si vyberete. S kvalitním grilem je totiž grilování hračka. Je to nejen prostředek vedoucí k výrobě dobrých pokrmů, ale i zábava.

Grilování jako relaxace

Samotné grilování se stává společenským zážitkem – když se sejdou členové rodiny nebo přátelé na zahradě a společně se podílí na přípravě oběda či večeře – vytvoří se příjemná atmosféra. Čas při čekání na výsledek a na samotnou hostinu se dá využít povídáním, zpěvem nebo hraním her. Co víc si přát v teplém letním dni?

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii