Grily, zahradní grily

Grilované kuře, krkovička, ryba či zelenina… O tom, že grilování je v Česku stále oblíbenější aktivitou, svědčí mnohé akce v restauracích spojené s venkovním grilováním, ale také voňavý kouř linoucí se obzvláště o teplých víkendech ze zahrad a teras. Kdo této vášni nepropadl, možná neměl možnost vyzkoušet si přípravu pokrmů na kvalitním grilu. Nejlevnější se dají pořídit již od částky, která lehce přesahuje dva tisíce korun.  
 
Stránka 1 z 5Následující
NejprodávanějšíBetonový zahradní gril Wenecia hnědá barva
10 890 Kč 6 534 Kč
NejprodávanějšíPlynový gril Ambri Black
11 490 Kč
NejprodávanějšíGril na uhlí Classic 570
10 990 Kč
NejprodávanějšíGril s udírnou VeGA 72
3 784 Kč 3 439 Kč
NejprodávanějšíAscona 570 G (black)
17 990 Kč
NovinkaThabit 100 - nízký, černý
45 535 Kč 40 981 Kč

Vyberte si gril na zahradu

Plynové grily nebo na uhlí, luxusní finské grily i příslušenství k nim. Vybírejte podle toho, kde jej budete využívat. Plynové a elektrické grily se hodí i k vnitřnímu grilování. S grilem na uhlí vytvoříte klasickou atmosféru s vůní ohně a na vodním připravíte opravdu zdravá jídla. 

Ať už grilujete rekreačně, nebo jste ostříleným mistrem v této činnosti - u nás si vyberete. Se zahradním venkovním grilem je totiž příprava pokrmů hračka. Je to nejen prostředek vedoucí k výrobě dobrých jídel, ale i zábava.
 

Výroba grilu? 

Pokud přemýšlíte o vlastní výrobě, můžete zakoupit betonový základ pro gril.
 

Grilování jako relaxace

Samotné grilování se stává společenským zážitkem – když se sejdou členové rodiny nebo přátelé na zahradě, na terase nebo pod pergolou a společně se podílí na přípravě oběda či večeře, vytvoří se příjemná atmosféra. Čas při čekání na výsledek a na samotnou hostinu se dá využít povídáním, zpěvem nebo hraním her. Co víc si přát v teplém letním dni?