VIP reference

Hračky na zahradu pro děti

Hračky na zahradu jsou nezbytným doplňkem každé domácnosti, v níž vyrůstají děti. Ať už máte dítě jedno, nebo jich vychováváte pět, zahradní hračky budou jistě hojně využívány, protože děti milují hru na čerstvém vzduchu. Kromě dětského vybavení na zahradu a do přírody prodáváme také hračky do interiéru, například postýlky a kolébky pro panenky a různé hrací stoly.
Stránka 1 z 5Následující
Hrací domeček AraHrací domeček Ara
19 770 Kč 15 816 Kč
MORGANMORGAN
10 593 Kč 8 014 Kč
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč

Žádná nuda! Hračky na zahradu zabaví všechny

Vytvořte na své zahradě ráj pro děti. Poskytněte jim dostatek možností k pohybu a zdravé zábavě, a to zejména pořízením hracích domečků nebo dětských hřišť se skluzavkou. Skákacím hradem také nepohrdne téměř žádné dítko. Díky těmto atrakcím se možná budou na vaší zahradě sdružovat děti ze širokého sousedství, což utuží i sociální vazby vašich ratolestí.

Trampolína by neměla chybět na žádné zahradě, protože skákání na ní je velmi zdravé. Zabaví děti na dlouhé hodiny.
 

Pohyb i relaxace

Ke sportovnímu využití můžete zakoupit třeba elektrokolo nebo koloběžku či odrážedlo. K relaxaci se pak hodí pohodlná houpačka a nejmenší se mezitím zklidní při hře na pískovišti. V horkých měsících potěší bazén, který mohou využívat děti i dospělí. Dětské kuchyňky nebo toaletky můžete umístit dovnitř bytu a v příznivém počasí i na venkovní terasu.

Zajistěte svým dětem dostatek možností ke zdravé hře a využití volného času; odmění se vám tím, že díky tomu poskytnou i vám dostatek prostoru k relaxaci a odpočinku.