informacecopy
Potřebujete poradit?

Hračky na zahradu pro děti

Hračky na zahradu jsou nezbytným doplňkem každé domácnosti, v níž vyrůstají děti. Ať už máte dítě jedno, nebo jich vychováváte pět, zahradní hračky budou jistě hojně využívány, protože děti milují hru na čerstvém vzduchu. Kromě dětského vybavení na zahradu a do přírody prodáváme také hračky do interiéru, například postýlky a kolébky pro panenky a různé hrací stoly.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 13Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Žádná nuda! Hračky na zahradu zabaví všechny

Vytvořte na své zahradě ráj pro děti. Poskytněte jim dostatek možností k pohybu a zdravé zábavě, a to zejména pořízením hracích domečků nebo dětských hřišť se skluzavkou. Skákacím hradem také nepohrdne téměř žádné dítko. Díky těmto atrakcím se možná budou na vaší zahradě sdružovat děti ze širokého sousedství, což utuží i sociální vazby vašich ratolestí.

Trampolína by neměla chybět na žádné zahradě, protože skákání na ní je velmi zdravé. Zabaví děti na dlouhé hodiny.

Pohyb i relaxace

Ke sportovnímu využití můžete zakoupit třeba elektrokolo nebo koloběžku či odrážedlo. K relaxaci se pak hodí pohodlná houpačka a nejmenší se mezitím zklidní při hře na pískovišti. V horkých měsících potěší bazén, který mohou využívat děti i dospělí. Dětské kuchyňky nebo toaletky můžete umístit dovnitř bytu a v příznivém počasí i na venkovní terasu.

Zajistěte svým dětem dostatek možností ke zdravé hře a využití volného času; odmění se vám tím, že díky tomu poskytnou i vám dostatek prostoru k relaxaci a odpočinku.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii