Informacecopy
Potřebujete poradit?

Tlakové myčky - Elektrické

Taky občas potřebuje venku umýt dlažbu, zahradní nábytek nebo kolo? Ideálním pomocníkem jsou elektrické tlakové myčky. Během krátké chvilky umyjete vše potřebné. Kvalitní tlaková pistole i dostatečně dlouhý kabel Vám zajistí komfortní použití. Stačí si jen vybrat nejvhodnější typ elektrické tlakové myčky s ohledem na Vaše využití.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Při výběru zohledněte výkon (tlak) i průtokové množství vody elektrické tlakové myčky. Můžete si vybrat i z mnoha typů, které nabízí mytí teplou vodou se saponátem. Dále zvažte, zda budete chtít elektrickou tlakovou myčku rozšiřovat o další užitečné příslušenství, abyste ji mohli využívat víceúčelově kolem celého domu.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii