informacecopy
Potřebujete poradit?

Tlakové myčky - Elektrické

Taky občas potřebuje venku umýt dlažbu, zahradní nábytek nebo kolo? Ideálním pomocníkem jsou elektrické tlakové myčky. Během krátké chvilky umyjete vše potřebné. Kvalitní tlaková pistole i dostatečně dlouhý kabel Vám zajistí komfortní použití. Stačí si jen vybrat nejvhodnější typ elektrické tlakové myčky s ohledem na Vaše využití.
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Při výběru zohledněte výkon (tlak) i průtokové množství vody elektrické tlakové myčky. Můžete si vybrat i z mnoha typů, které nabízí mytí teplou vodou se saponátem. Dále zvažte, zda budete chtít elektrickou tlakovou myčku rozšiřovat o další užitečné příslušenství, abyste ji mohli využívat víceúčelově kolem celého domu.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové přístřešky a pergoly se slevou 21%

22.5.2017

Propásnete zvýhodněnou nabídku samonosných přístřešků a pergol s akrylovým sklem.

Montované domy do 1 mill.

13.5.2017

Nově s našem sortimentu naleznete montované domy systéme SIPs. Díky suchému procesu stavby je možné zkrátit termín výstavby pouze na několik dnů. Nyní výrazné zaváděcí ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii