VIP reference

Zahradní nábytek

Zahradní nábytek je něco, bez čeho se neobejde žádná pergola ani altán, oblíbená místa pro rodinná setkání a relaxaci. Ať už zahradní nábytek využíváte jen pro sebe nebo v úzkém rodinném kruhu, či pořádáte časté a bujaré párty, u nás si určitě vyberete. V nabídce nechybí zejména nábytek dřevěný, kovový a ratanový. Hledáte-li levný zahradní nábytek, seřaďte si vyhledávání produktů od nejlevnějších.
Stránka 1 z 16Následující
Stůl GrosetoStůl Groseto
10 947 Kč 6 990 Kč
Stůl SeginStůl Segin
2 139 Kč 1 773 Kč
Stůl SubraStůl Subra
2 139 Kč 1 631 Kč
Židle SyrmaŽidle Syrma
1 450 Kč 1 051 Kč
MORGANMORGAN
10 593 Kč 8 014 Kč
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč

Zahradní nábytek jednotlivě nebo v sadách

Plastový zahradní nábytek se svým moderním designem výborně hodí také do kuchyně. Kompaktní skládací konstrukce jej zároveň předurčuje pro využití při rodinném kempovaní…

Zahradní nábytek vybírejte podle toho, kde bude umístěn, kolik osob jej bude používat, jaký materiál máte rádi a podobně. Možná vám ke snadnějšímu zorientování pomůže článek Jak vybrat zahradní nábytek.
 

Zahradní nábytek sestavy nebo po kusech

Nábytek můžete kupovat v sadách vždy s určitým počtem židlí, nebo si sestavte zahradní posezení přesně podle svých představ a pořiďte si jednotlivé kusy zahradního nábytku na míru. V nabídce pak kromě stolů, stolků, židlí a lavic najdete také zahradní úložné boxy pro úschovu polstrování, hraček z dětského pískoviště nebo zahradního nářadí. Vytvoříte si tak sestavy zahradního nábytku přesně podle svých představ.