Informacecopy
Potřebujete poradit?

Kovový zahradní stůl, zahradní stůl se skleněnou deskou

Široká nabídka zahradních kovových stolů obsahuje stoly kulaté, oválné, čtvercové i obdélníkové v různých velikostech. Jedná se zejména o stoly jídelní, ale i k malému posezení, či různé stolky postranní a konferenční. Kromě kovových zahradních stolů prodáváme také stoly plastové a dřevěné
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Kombinace materiálů u kovových zahradních stolů

Některé zahradní stoly jsou celokovové, například z velmi odolného materiálu, tzv. tahokovu. Tento druh je bezúdržbový a díky silné ochranné vrstvě takřka nezničitelný – nevadí mu ani nepříznivé počasí. Některé kovové zahradní stoly jsou pak kombinovány s dalšími materiály: kovovou konstrukci doplňují plastové, dřevěné či skleněné desky, případně opletení umělým ratanem.

Kovový stůl se skleněnou deskou

Kovový stůl se skleněnou deskou je velmi vyhledávaným druhem zahradního nábytku, jelikož kombinuje dva bezúdržbové materiály a působí moderně a díky sklu i útulně. Skleněná deska se snadno umývá, což oceníte zejména v období se zvýšeným výskytem pylů.

Doplňte kovový zahradní stůl židlemi

V nabídce najdete také kovové židle, které lze pořídit samostatně přesně podle Vašich potřeb. Nebo lze zakoupit celé sety kovového zahradního nábytku.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii