Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Kovový zahradní stůl, zahradní stůl se skleněnou deskou

Široká nabídka zahradních kovových stolů obsahuje stoly kulaté, oválné, čtvercové i obdélníkové v různých velikostech. Jedná se zejména o stoly jídelní, ale i k malému posezení, či různé stolky postranní a konferenční. Kromě kovových zahradních stolů prodáváme také stoly plastové a dřevěné
Stránka 1 z 1
Hliníkový stůl LesathNáš tipHliníkový stůl Lesath
18 111 Kč 11 612 Kč
Stůl GrosetoNáš tipStůl Groseto
10 947 Kč 6 990 Kč

Kombinace materiálů u kovových zahradních stolů

Některé zahradní stoly jsou celokovové, například z velmi odolného materiálu, tzv. tahokovu. Tento druh je bezúdržbový a díky silné ochranné vrstvě takřka nezničitelný – nevadí mu ani nepříznivé počasí. Některé kovové zahradní stoly jsou pak kombinovány s dalšími materiály: kovovou konstrukci doplňují plastové, dřevěné či skleněné desky, případně opletení umělým ratanem.

Kovový stůl se skleněnou deskou

Kovový stůl se skleněnou deskou je velmi vyhledávaným druhem zahradního nábytku, jelikož kombinuje dva bezúdržbové materiály a působí moderně a díky sklu i útulně. Skleněná deska se snadno umývá, což oceníte zejména v období se zvýšeným výskytem pylů.

Doplňte kovový zahradní stůl židlemi

V nabídce najdete také kovové židle, které lze pořídit samostatně přesně podle Vašich potřeb. Nebo lze zakoupit celé sety kovového zahradního nábytku.