VIP reference

Kovový zahradní nábytek

Hledáte kovový zahradní nábytek, který je atraktivní, bezúdržbový a vydrží vám dlouhá léta? Vyberte si z širokého sortimentu kovových stolů, židlí, ale i celých kovových zahradních sestav nebo lehátek. Chcete ušetřit? Nepřehlédněte vybraný kovový zahradní nábytek ve výprodeji.
 
Stránka 1 z 2Následující
Stůl GrosetoStůl Groseto
10 947 Kč 6 990 Kč
MORGANMORGAN
10 593 Kč 8 014 Kč
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč

Výhody kovového zahradního nábytku

Kovový nábytek má oproti dřevu jednu velkou výhodu: je bezúdržbový. Na rozdíl od dřevěného nábytku, který musíte čas od času ošetřovat, kovový nábytek můžete nechat bez obav na slunci i na dešti, a nic se s ním nestane. Nezreziví, nepopraská, nezkroutí se.

Není nad příjemné večerní posezení s přáteli – k tomu Vám nesmí kovový zahradní nábytek rozhodně chybět! Moderní design a kvalitní zpracování, to jsou jeho další přednosti. 
 

Zahradní kovový nábytek sestavy

Vybírejte si z pohodlných křesel a polohovatelných židlí po jednotlivých kusech nebo si pořiďte rovnou celou sadu. Sestavy zahradního kovového nábytku si můžete vytvářet podle libosti. Vždy najdete kousky, které mají stejný design, a zakoupíte přesný počet stolů a židlí, jaký potřebujete. 
 

Doplňky k zahradnímu kovovému nábytku

Na chladivý kov umístěte podsedáky na židle a polstrování a dokonalé posezení je zařízeno! Kovový zahradní nábytek je lehký a působí dojmem vzdušnosti. Jestliže si ještě nejste jisti materiálem, přečtěte si článek Jak vybrat zahradní nábytek a dozvíte se více informací. V nabídce například najdete také ratanové sestavy.