Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní stůl z umělého ratanu

Zahradní stoly z umělého ratanu jsou designovou lahůdkou v oblasti zahradního nábytku. Nabízíme různé varianty, velikosti, kombinace materiálu a různé způsoby využití. Jídelní stoly, konferenční stolky, malé stoly k posezení u kávy… Zahradní stoly z umělého ratanu skvěle doplní Vaši terasu či pergolu a poskytnou Vám jedinečný zážitek při venkovním posezení s přáteli.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Design, kvalita, praktičnost

Nabízíme zahradní stoly z umělého ratanu pro náročné zákazníky, kterým záleží na designu i na pohodlí. Ke stolům lze samozřejmě pořídit ratanové židle, případně zakoupit celý set ratanového nábytku. Některé stoly jsou zkombinovány s kovovou konstrukcí či skleněnou nebo dřevěnou deskou a dávají tak možnost sladit je s ostatním vybavením Vašeho venkovního posezení. Umělý ratan má dlouhou životnost a na rozdíl od dřevěných stolů je téměř bezúdržbový.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii