informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní servírovací stolek na kolečkách

Zahradní servírovací stolek na kolečkách je skvělým doplňkem k Vašemu venkovnímu posezení. Hodí se zejména k dřevěnému nábytku, ale pořídit si jej mohou samozřejmě i ti, kdo mají nábytek kovový nebo plastový. Díky pojízdnému dřevěnému servírovací stolku bude Vaše káva připravena vždy vkusně a kompletně – vejdou se na něj šálky, konvice, cukřenka a další potřeby.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Praktický stolek k servírování kávy

Pogumovaná kolečka zajistí stabilní převoz servírovacího stolku na místo a předejdou rozlití kávy. Hodí se do domácností i na chaty. Jeho použití je snadné a pohodlné, do přípravy občerstvení můžete zapojit i malé děti. Dřevěný servírovací stolek velmi rády dopraví na místo. Nabízíme stolek v několika barevných variantách.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii