Informacecopy
Potřebujete poradit?

Ocelové přístřešky na auto

Kovové přístřešky jsou jednoznačně nákladově nejefektivnějším výběrem. Jsou dlouhotrvající a prakticky bezúdržbové.Ve srovnání s tradiční výstavbou jsou ocelové přístřešky nejen méně náročné na práci, ale i na čas. Mnoho z přístřešků je nainstalováno během jednoho dne. Složitější během několika dní, ale ani to se nedá srovnat s týdny, které zabere tradiční stavba. Rámy přístřešků jsou zhotoveny z kvalitní oceli - nikdy Vás tak nebude trápit červotoč, dřevokazné houby, hnití nebo rez. Přístřešky jsou už ze své podstaty ohni odolné. 
 

Nejprodávanější zboží

1

CP FLAT

90 402 Kč 77 745 Kč
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1

CP FLAT DOUBLE

193 346 Kč166 277Kč
Detail produktu

CPM

132 397 Kč113 861Kč
Detail produktu
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Kvalitní ocelové přístřešky pro váš automobil

Ocelové přístřešky s plochou střechou vynikají designem, který je praktický a estetický zároveň. Jsou vhodné pro zajištění krytého stání jednoho či dvou automobilů v rodině, ale také řadového stání pro firemní flotilu. Případně na parkovištích obchodních center, hotelů a dalších komerčních objektů. Mezi nejžádanější a designově nejoriginálnější pak patří plochý ocelový přístřešek na auto s kůlnou. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii