Naše vlastní výroba v HOBBYTEC

V našem výrobním závodě v Říčanech u Prahy se soustředíme na výrobu hliníkových zahradních staveb s cílem maximálně vyjít vstříc požadavkům našich klientů. Díky tomu je možné vytvořit variantu zcela na míru, co se týče rozměrů, barevného odstínu i atypického řešení konstrukce. Důraz klademe na kvalitní zpracování hliníkového materiálu té nejvyšší jakosti.

Rozšíření výrobního závodu

S rostoucí poptávkou po našich produktech jsme se rozhodli výrazně rozšířit kapacitu naší výroby. V současné době se náš závod nachází na ploše 5 000 m². Zároveň jsme posílili náš tým o další členy, a to včetně montážních pracovníků. Nyní pokrýváme celou Českou republiku. V nejbližší době do výroby plánujeme zařadit další hliníkové produkty

Výroba hliníkových zimních zahrad

V oblasti hliníkových zimních zahrad jsme pro naše zákazníky připravili širokou nabídku typů této stavby. Na přání jsme schopni vyrobit sezónní zimní zahradu v atypickém rozměru i tvaru, který dokonale zapadne na určené místo. Konstrukci je možné obohatit o skleněné stěny v posuvném provedení. V tomto případě je pro jejich výrobu použito kvalitního trojskla, které disponuje výbornými izolačními vlastnostmi. Díky tomu interiér zimní zahrady odolá i náročnějšímu počasí a prodlouží vaši sezónu až do podzimních dní.

Výroba hliníkových pergol

Hliníková pergola vyniká svojí originalitou. Každá stavba je jiná, a takto k ní přistupujeme. Zakázková výroba nám umožňuje realizovat variantu zcela na míru. Atypické provedení i konstrukci v jakémkoliv odstínu dle vzorníku RAL. I ty nejnáročnější požadavky jsme schopni splnit. Konstrukci z eloxovaného hliníku jsme doplnili o dva typy zastřešení. Odolný a moderní polykarbonát i osvědčené sklo nabízejí maximální odolnost vůči mechanickému poškození. Zvládnou příval krup i náročné sluneční paprsky. Vždy chrání interiér pergoly před nepříznivým počasím.

Výroba hliníkových přístřešků pro auto

Hliníkové přístřešky pro auto zaujmou svou multifunkčností. Primárně jsou navrženy k ochraně vozidla, ovšem jejich využití je daleko širší. Najdou uplatnění jako alternativa k zahradní pergole. Hodí se také jako místo k uskladnění zahradního náčiní. Proti dešti, sněhu i nepříjemným UV paprskům. Konstrukce odolá i nepříznivému počasí. Profily z kvalitního eloxovaného hliníku jsou doplněny o zastřešení z plného lexanu. Jeho dlouhá životnost, snadná údržba i odolnost nadchnou i nejnáročnějšího uživatele.

Přijďte se poradit

Navštivte naše ukázkové centrum v Říčanech u Prahy a Brně. Na 10 500 m² jsme připravili naši ucelenou nabídku zahradních staveb. Máte možnost poznat jejich vlastnosti a kvalitní zpracování. Po celou dobu se vám budě věnovat jeden z našich odborníků, se kterým budete moci probrat vaše přání. Společně vždy naleznete to správné řešení. Odtud už je jen krok do výroby.

Podívejte se do naší výroby v Říčanech u Prahy

Dokumenty, které souvisí s udělením ochranné známky

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte jedny z největších ukázkových center v České republice - Říčany u Prahy a Holubice u Brna a vyberte si z desítek produktů.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázková centra svého druhu v ČR. Naleznete nás v Praze a Brně.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.