Naše vlastní výroba v HOBBYTEC

V našem výrobním závodě v Říčanech u Prahy se soustředíme na výrobu hliníkových zahradních staveb s cílem maximálně vyjít vstříc požadavkům našich klientů. Díky tomu je možné vytvořit variantu zcela na míru, co se týče rozměrů, barevného odstínu i atypického řešení konstrukce. Důraz klademe na kvalitní zpracování hliníkového materiálu té nejvyšší jakosti.

Rozšíření výrobního závodu

S rostoucí poptávkou po našich produktech jsme se rozhodli výrazně rozšířit kapacitu naší výroby. V současné době se náš závod nachází na ploše 5 000 m². Zároveň jsme posílili náš tým o další členy, a to včetně montážních pracovníků. Nyní pokrýváme celou Českou republiku. V nejbližší době do výroby plánujeme zařadit další hliníkové produkty

Vlastní výroba doznala značných změn 

Pro zlepšení kvality jednotlivých produků a navyšení produkční kapacity, jsme zásadně rozšířili výrobní mobiliář o nové CNC stroje Tento krok výrazně zefektivní celý proces realizace hliníkových zahradních staveb. Zároveň nám dává další prostor o rozšíření nabídky, a to především do oblasti atypických rozměrů a tvarů. Zakázková výroba posouvá své hranice. Při plánování vlastní zimní zahrady, pergoly či přístřešku pro auto se fantazii meze nekladou. 

Posílili jsme výrobu o nové CNC stroje, podívejte se na ukázku jejich práce

Výroba hliníkových zahradních staveb

V oblasti výroby zahradních staveb jsme jedničkou na českém trhu. Soustředíme se na přání zákazníka a díky tomu jsme schopni vytvořit variantu zcela na míru. Každý náš produkt vyniká kvalitním zpracováním, moderním vzhledem a snadnou údržbou. Pro výrobu využíváme zásadně eloxovaný hlíník. Ten odolá i náročnému počasí a po dlouhá léta si zachová svůj lesk. 

Především se specializujeme na výrobu: 

Přijďte se poradit

Navštivte naše ukázkové centrum v Říčanech u Prahy a Brně. Na 10 500 m² jsme připravili naši ucelenou nabídku zahradních staveb. Máte možnost poznat jejich vlastnosti a kvalitní zpracování. Po celou dobu se vám budě věnovat jeden z našich odborníků, se kterým budete moci probrat vaše přání. Společně vždy naleznete to správné řešení. Odtud už je jen krok do výroby.

Podívejte se do naší výroby v Říčanech u Prahy

Dokumenty, které souvisí s udělením ochranné známky

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroom v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Naleznete nás pár km od Prahy.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.