VIP reference

Zahradní postele

Proč si nedopřát možnost pohodlného odpočinku na čerstvém vzduchu? Díky zahradním postelím v naší nabídce můžete odpočívat i na zahradě, terase či pod pergolou. Zahradní postele jsou odolné proti vlivům počasí, snadno se udržují a mají dlouhou životnost. Odpočívejte na zahradě stylově.
 
Stránka 1 z 1

Ratanová postel na zahradu

Umělý ratan je ideálním materiálem pro zahradní nábytek včetně postelí, jelikož v sobě snoubí eleganci, pohodlnost, odolnost a snadnou údržbu. Odpočinek na ratanové posteli na zahradě bude tedy více než příjemný. Materiál je příjemný na dotek, je pružný, takže se částečně přizpůsobí vašemu tělu. Je odolný proti vlivům počasí, ať už jde o nízké teploty, déšť nebo naopak sluneční záření. Životnost zahradních ratanových postelí je dlouhá při zachování stálosti barev i tvarů.
 

Zahradní postele s jedinečným designem

Většina zahradních postelí je opatřena stříškou, která chrání před přímým sluncem. Postele jsou dodávány včetně posltrování a polštářů. Slaďte s nimi tedy i ostatní sedáky a polstrování na svých zahradních židlích a lavicích. Též samotnou zahradní postel můžete vhodně zkombinovat se zahradním ratanovým nábytkem, pořídit vše v podobném designu nebo vytvářet kontrasty. Budete pak chtít v zahradě trávit každou volnou chvilku.
 

Zahradní houpací postel

Pokud hledáte zahradní houpací postel, navštivte kategorii závěsných houpacích lehátek nebo křesel, která dodají vašemu odpočinku nový rozměr. Jestliže vám stačí místo postele nějaký menší kousek, prodáváme také zahradní pohovky