Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní postele

Proč si nedopřát možnost pohodlného odpočinku na čerstvém vzduchu? Díky zahradním postelím v naší nabídce můžete odpočívat i na zahradě, terase či pod pergolou. Zahradní postele jsou odolné proti vlivům počasí, snadno se udržují a mají dlouhou životnost. Odpočívejte na zahradě stylově.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Ratanová postel na zahradu

Umělý ratan je ideálním materiálem pro zahradní nábytek včetně postelí, jelikož v sobě snoubí eleganci, pohodlnost, odolnost a snadnou údržbu. Odpočinek na ratanové posteli na zahradě bude tedy více než příjemný. Materiál je příjemný na dotek, je pružný, takže se částečně přizpůsobí vašemu tělu. Je odolný proti vlivům počasí, ať už jde o nízké teploty, déšť nebo naopak sluneční záření. Životnost zahradních ratanových postelí je dlouhá při zachování stálosti barev i tvarů.

Zahradní postele s jedinečným designem

Většina zahradních postelí je opatřena stříškou, která chrání před přímým sluncem. Postele jsou dodávány včetně posltrování a polštářů. Slaďte s nimi tedy i ostatní sedáky a polstrování na svých zahradních židlích a lavicích. Též samotnou zahradní postel můžete vhodně zkombinovat se zahradním ratanovým nábytkem, pořídit vše v podobném designu nebo vytvářet kontrasty. Budete pak chtít v zahradě trávit každou volnou chvilku.

Zahradní houpací postel

Pokud hledáte zahradní houpací postel, navštivte kategorii závěsných houpacích lehátek nebo křesel, která dodají vašemu odpočinku nový rozměr. Jestliže vám stačí místo postele nějaký menší kousek, prodáváme také zahradní pohovky

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii