Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní pohovky a sedací soupravy

Trávíte v létě a v teplejších měsících mnoho času na zahradě, terase, v altánu nebo pod pergolou? Zvete si tam i návštěvy? V tom případě by Vám neměla chybět zahradní pohovka! Věřte, že investice do ní se určitě vyplatí. Bude se hodit jako skvělý doplněk ratanového nábytku, který jistě v naší nabídce najdete takový, aby všechny kousky s pohovkou vzájemně ladily. 
 
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Zahradní pohovky udělají z terasy druhý domov

Zahradní sedací souprava by se mohla jevit jako určitý nadstandard zahradního vybavení, ale proč si jej nedopřát? Pozvete-li návštěvu k sobě na zahradu a usadíte-li ji do pěkné kvalitní zahradní sedačky, získáte body navíc. Příjemné posezení rozhodně přispěje k celkové náladě společnosti a nikomu se nebude chtít domů.
 

Sedací soupravy na zahradu v několika variantách

V nabídce je mnoho druhů designů zahradních sedaček. Převážně jde o ratanové výrobky, a vybírat lze z několika typů a velikostí. Pro dokonalý dojem nezapomeňte vybrat také vhodný zahradní stolek, který bude k Vaší nové sedačce ladit a velikostně pasovat.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii