VIP reference
Navštívené produkty

O nás

S prodejem jsme začínali v roce 2012 jako ryze česká rodinná společnost s jednoduchým, ale jasným cílem - dodávat zákazníkům výhradně špičkové produkty a profesionální služby za příznivé ceny. Ukázalo se, že šlo o správné rozhodnutí. Prostřednictvím obchodního zastoupení jsme již v roce 2013 rozšířili působnost také na Slovensko. 

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. V současné době má skupina společností Hobbytec tyto hlavní činnosti. 

- Hobbytec Aluminium s.r.o. vlastní výroba výrobků z hliníku pergoly a zimní zahrady 
- Hobbytec CZ s.r.o. prodej a montáž zakázkových výrobků včetně provozu e-shopu. 
- Hobbytec Home s.r.o. výstavba rodinných domů Hobbytec Home, Hobbytec Mobile a Hobbytec Wood.
- Hobbytec Reality s.r.o. realitní činnost
- Hobbytec Trade s.r.o. prodej vybraných výrobků v rámci EU
- Hobbytec SK s.r.o. prodej výrobků na Slovensku

Dodáváme jak zakázkové produkty na míru zejména přístřešky, hliníkové zimní zahrady, garáže, hliníkové pergoly, dřevostavby a další, tak i "krabicové" hotové produkty světových výrobců. Zakázkové produkty dodáváme včetně montáže na klíč po celé České i Slovenské republice. V rámci ČR zajišťujeme přípravné i dokončovací stavební práce. 

Zároveň jako jedni z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v našich předváděcích a prodejních centrech. Provozujeme i největší ukázková centra v ČR - nacházející se nedaleko Prahy a Brna . Velkou část produktů si můžete pohodlně zakoupit i prostřednictvím tohoto e-shopu Hobbytec.cz . 

Milníky naší historie a náš vývoj. 

  • 2012 - Zahájení obchodní činnosti, získání výhradního nebo ochodního zastoupení světových producentů společností.
  • 2013 - Otevření ukázkového centra V Tehovci u Říčan a zahájení prodeje na Slovensku prostřednitvím vlastní společnosti Hobbytec SK s.r.o. 
  • 2014 - Registrace privátní značky a zahájení prodeje vybraných výrobků do největších retailových řetězců.
  • 2015 - Výrazný nárust obratu oproti předchozímu roku. Spuštění eshopu www.hobbytec.cz Rozšíření nabídky produktů, v nabídce více než 10 tis. položek. Navýšení skladových zásob a posílení obchodního týmu. Spuštění eshopu ve slovenské verzi www.hobbytec.sk a dalších jazykových mutací. Dokončení stavby nového zázemí společnosti. Vytvoření nového maskota a nový redesing našich projektů.
  • 2016 - Rozšíření skladových prostor na více než 3000 m2. 
  • 2017 - Otevření druhého ukázkového centra v Brně. Zahájení výstavby vlastních dřevostaveb a mobilních domů pod  značkou Hobbytec Home, Hobbytec Mobile a Hobbytec Wood. Překročení obratu společnosti nad 100 mil. Kč za rok. 
  • 2018 - Zvýšení obratu napříč celým segmentem více o více než 30 %. S dalším rozvojem společnosti jsme výrazně rozšířili počet obchodníků. Spustili jsme vlastní výrobu hliníkových výrobků po privátní značkou Hobbytec Aluminum. 
  • 2019 - Zahájení vlastní výroby produktů z hliníku a s tím spojené rozšíření výroby na plochu více než 3000 m2. Dále jsme upevnili naše přední postavení v oblasti prodeje hliníkových produktů a dalších produktů na zakázku. Spuštění nového CRM pro vedení zásob a řízení objednávek. 
  • 2020 - V tomto roce spustíme velkoobchodní prodej B/B partnerům na Slovensku a dalších zahraničních trzích. Chceme zvýšit produkci vlastní výroby produktů z hliníku na více než dvojnásobek. V oblasti výroby a prodeje produktů z hliníku chceme být u vybraných produktů jedničkou na tuzemském trhu. Nadále budeme zkvalitňovat interní procesy s cílem zvýšení kvality nastavení služeb směrem k zákazníkům. 

Často dostávám dotaz: Jak je možné, že se Vám daří i v této době? V čem se lišíte od ostatních ?

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. V naší nabídce jsou produkty světových i tuzemských výrobců napříč celým segmentem od těch nejlevnějších výrobků, v cenové relaci několika tisíc korun až po prémiové výrobky světových výrobců. Vybrané výrobky dodáváme v rámci celé ČR a SR včetně montážních úkonů na klíč.

Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání. Průběžně rozšiřujeme nabídku produktů a proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Prosazovat se mezi konkurenty, od nichž se lišíme spojením sil odborníků, reálnou a funkční vizí i celkovou kvalitou nastavených služeb. Díky našemu spojení s nejlepšími partnery se stáváme lídry v tom co děláme. Vybrané výrobky prodáváme pod ochrannou značkou Hobbytec®. To je koncept naší společnosti.

Miroslav Zelený - jednatel společnosti