Jsme Hobbytec

Jsme přední výrobce hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešků pro auto. Poctivá práce a kvalitní výroba se odráží ve všech našich zahradních stavbách. Jsme schopni vytvořit stavbu zcela na míru požadavkům našich klientů. Spoléháme na rodinné hodnoty, dlouholeté zkušenosti a profesionální tým. K potřebám našich zákazníků vždy přistupujeme s respektem. 

Rádi s našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy, a proto jsme pro naše zákazníky vytvořili širokou škálu produktů pro dům a zahradu, které najdete v našem e-shopu.


 

Důležité milníkyOd současnosti do minulosti

2023
Rozšiřování partnerů a showroomů


V roce 2023 se pevně držíme kormidla, ale také částečně měníme směr. Našimi hlavními cíli je vybudování partnerské sítě Hobbytec po celé České republice a otevření nových partnerských showroomů. Rozšíření partnerské sítě v rámci prodeje hliníkových staveb s fotovoltaickými panely a posílení pozice společnosti na slovenském trhu a otevření největšího showroomu se zahradními hliníkovými stavbami v Bratislavě.
Dále budeme vyvíjet nové hliníkové stavby, které odpovídají současným trendům a respektují aktuální poptávku na trhu. A v neposlední řadě jsme se přestěhovali do nových výrobních a kancelářských prostor v Poděbradech a to na adresu Bílkova 87.
 

2022
Expanze na celý trh EU a fotovoltaikaPrvní pololetí roku 2022 se pro nás nese ve znamení implementace moderních technologií. Do naší výroby jsme zařadili hliníkové zahradní stavby s vlastním fotovoltaickým systémem. Jednotlivé solární panely jsme přímo zabudovali do zastřešení z bezpečnostního skla. Elegantní řešení může obohatit pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto. V tomto směru opět hledáme B2B partnery, kteří se zabývají fotovoltaikou. Jsme schopni jim vytvořit hliníkovou konstrukci zcela na míru, na nich jich bude výsledná montáž. V plánu máme kromě výroby solárních pergol, solárních zimních zahrad a solárních přístřešků také výrobu solárních autobusových zastávek a solárních skleníků. Fotovoltaický systém budeme v následujících měsících neustále rozšiřovat.
 

Další novinky v roce 2022


Mezi novinkami se můžete těšit na modulární rozměry pergol a zimních zahrad. Rozšíříme vlastní výrobu zimních zahrad se sklem bez rámu. Také připravujeme projekt vlastní lakovny, která ještě zlepší služby výroby zahradních staveb na míru. Součástí našeho vývoje bude implementace nového ERP systému jako nástroje k optimalizaci firemních procesů. Všichni klienti se mohou těšit na větší investice do e-commerce.

2021
Stěhování do nových a větších prostor

V roce 2021 nás čekal zásadní krok. Po mnoha letech jsme opustili výrobní závod v Říčanech u Prahy a přestěhovali se do výrazně větších prostor. Ve Všechromech na nás čekal areál o rozloze více než 6 000 m², kdy výroba disponuje rozlohou 5 000 m² a kanceláře 1 300 m². Součástí stěhování byly i zásadní investice do technického zázemí. Do rodiny jsme přivítali novou balící a výrobní linku.


V zahraničí jsme spustili velkoobchodní prodej v Polsku a Irsku, zároveň jsme zahájili přípravy v Německu a Rakousku. Také jsme posílili systém vedení zásob a začali s přechodem na nové ERP. K tomu jsme zahájili certifikaci výrobků vlastní výroby.

2020
Spouštíme nové webové stránky

Dokončili jsme rozsáhlý redesign našich webových stránek. Nové prostředí jsme rozdělili na dvě části. Zakázková výroba zahrnuje zimní zahrady, pergoly, přístřešky pro auto a mobilní domy.Výrazně expandujeme na zahraniční trhy. Na Slovensku a v Polsku se pouštíme do velkoobchodního prodeje.

2019
Posilujeme výrobní kapacitu

Velký úspěch našich zahradních hliníkových staveb si vyžádal posílení produkčních kapacit. 

2018
Spouštíme vlastní výrobu z hliníku

Spouštíme vlastní výrobu hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešku pro auto pod privátní značkou Hobbytec Aluminum.

2017
Pouštíme se do mobilních domů

Velký milník přichází se spuštěním výstavby vlastních dřevostaveb.

2016
Nová společnost Hobbytec CZ s.r.o.

Vzniká nová společnost s názvem Hobbytec CZ s.r.o. Po otevření nového zázemí pro naše zaměstnance jsme se pustili do výrazného posílení skladových prostor. 

 

Aktuálně zrealizované zakázky

4025