Jsme Hobbytec

Jsme přední výrobce hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešků pro auto. Poctivá práce a kvalitní výroba se odráží ve všech našich zahradních stavbách. Jsme schopni vytvořit stavbu zcela na míru požadavkům našich klientů. Spoléháme na rodinné hodnoty, dlouholeté zkušenosti a profesionální tým. K potřebám našich zákazníků vždy přistupujeme s respektem. 

Rádi s našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy, a proto jsme pro naše zákazníky vytvořili širokou škálu produktů pro dům a zahradu, které najdete v našem e-shopu.

Důležité milníkyOd současnosti do minulosti

2022
Expanze na celý trh EU a fotovoltaika

Výrazné úspěchy na slovenském a polském trhu se staly základem naší další expanze do zahraničí. V Německu jsme zahájili spolupráci se společností, která patři mezi jedničky na trhu. Podobná situace je v Irsku, kde kooperujeme s dalším partnerem. V současné době je vše připravené pro vstup do Maďarska, Rakouska, Bulharska, Chorvatska, Slovinska, Itálie, Nizozemska, Belgie, Švédska, Francie,  Španělska a Velká Británie. Pro všechny tyto trhy hledáme partnery, kterým poskytneme zázemí rostoucí společnosti s mezinárodním přesahem. Naše hliníkové zahradní stavby se pyšní ochranou známkou pro celou EU. Doufáme, že navážeme na minulé roky. V Česku a na Slovensku v tomto segmentu zaujímáme přední příčku, v Polsku již působíme na více než 10 místech. 

První pololetí roku 2022 se pro nás nese ve znamení implementace moderních technologií. Do naší výroby jsme zařadili hliníkové zahradní stavby s vlastním fotovoltaickým systémem. Jednotlivé solární panely jsme přímo zabudovali do zastřešení z bezpečnostního skla. Elegantní řešení může obohatit pergoly, zimní zahrady a přístřešky pro auto. V tomto směru opět hledáme B2B partnery, kteří se zabývají fotovoltaikou. Jsme schopni jim vytvořit hliníkovou konstrukci zcela na míru, na nich jich bude výsledná montáž. V plánu máme kromě výroby solárních pergol, solárních zimních zahrad a solárních přístřešků také výrobu solárních autobusových zastávek a solárních skleníků. Fotovoltaický systém budeme v následujících měsících neustále rozšiřovat.

Další novinky v roce 2022

Vyslyšíme vaše přání a v lednu 2022 otevřeme showroom Bratislavě, dále v průběhu roku na Moravě, konkrétně se chystáme do Brna a Ostravy. V plánu máme také Plzeň. V rámci zahraničí chceme posílit pozici na rakouském a německém trhu. Našim cílem se stává meta 550 milionů Kč v ročním obratu. Čeká nás výrazné posílení a následná stabilizace personální struktury firmy. Výrobní závod rozšíříme na více než 9 000 m².

Mezi novinkami se můžete těšit na modulární rozměry pergol a zimních zahrad. Rozšíříme vlastní výrobu zimních zahrad se sklem bez rámu. Také připravujeme projekt vlastní lakovny, která ještě zlepší služby výroby zahradních staveb na míru. Součástí našeho vývoje bude implementace nového ERP systému jako nástroje k optimalizaci firemních procesů. Všichni klienti se mohou těšit na větší investice do e-commerce.

2021
Stěhování do nových a větších prostor

V roce 2021 nás čekal zásadní krok. Po mnoha letech jsme opustili výrobní závod v Říčanech u Prahy a přestěhovali se do výrazně větších prostor. Ve Všechromech na nás čekal areál o rozloze více než 6 000 m², kdy výroba disponuje rozlohou 5 000 m² a kanceláře 1 300 m². Součástí stěhování byly i zásadní investice do technického zázemí. Do rodiny jsme přivítali novou balící a výrobní linku Elumatec 628 v hodnotě přes 20 milionů Kč. I tento krok výrazně přispěl ke zvýšení obratu o více než 45 %.

Poprvé jsme překonali hodnotu 400 milionů korun. Na Slovensku jsme se dostali na hranici 3 miliony euro. V zahraničí jsme spustili velkoobchodní prodej v Polsku a Irsku, zároveň jsme zahájili přípravy v Německu a Rakousku. Také jsme posílili systém vedení zásob a začali s přechodem na nové ERP. K tomu jsme zahájili certifikaci výrobků vlastní výroby.

2020
Začínáme s prodejem vlastních realit 

Pod značkou Hobbytec Reality se pouštíme do prodeje vlastních realit. Soustředíme se na prodej či pronájem rezidenčních bytů, rodinných a mobilních domů. Nabídku i služby naleznete na hobbytec-reality.cz
 

Spouštíme nové webové stránky

Dokončili jsme rozsáhlý redesign našich webových stránek. Nové prostředí jsme rozdělili na dvě části. Zakázková výroba zahrnuje zimní zahrady, pergoly, přístřešky pro auto a mobilní domy. E-shop naopak nabídne kompletní nabídku vybavení pro dům a zahradu.
V Tehovci rozšiřujeme výrobní prostory o nové CNC a další stroje s cílem zvýšit produkci. Současně posilujeme pracovní kapacity. Skladové hospodářství jsme navyšujeme o desítky tun hliníku a dalšího materiálu, aby nemohlo dojít k výpadku výroby. Výrazně expandujeme na zahraniční trhy. Na Slovensku a v Polsku se pouštíme do velkoobchodního prodeje.

2019
Posilujeme výrobní kapacitu

Velký úspěch našich zahradních hliníkových staveb si vyžádal posílení produkčních kapacit. Náš výrobní závod získává plochu více než 5000 m² a zároveň značně rozšiřujeme vlastní tým. Spustili jsme nové CRM pro vedení zásob a řízení objednávek. Registrujeme ochrannou známku HOBBYTEC.

2018
Spouštíme vlastní výrobu z hliníku

Zvýšili jsme obrat napříč celým segmentem o více než 30 %. S dalším rozvojem společnosti výrazně rozšiřujeme počet zaměstnanců a obchodních zástupců. A především spouštíme vlastní výrobu hliníkových zimních zahrad, pergol a přístřešku pro auto pod privátní značkou Hobbytec Aluminum.

2017
Pouštíme se do mobilních domů

Velký milník přichází se spuštěním výstavby vlastních dřevostaveb a mobilních domů pod značkou Hobbytec Home, Hobbytec Mobile a Hobbytec Wood. Poprvé překračujeme roční obrat ve výši 100 mil. Kč. 

2016
Nová společnost Hobbytec CZ s.r.o.

Vzniká nová společnost s názvem Hobbytec CZ s.r.o. Po otevření nového zázemí pro naše zaměstnance jsme se pustili do výrazného posílení skladových prostor. Současnou kapacitu jsme navýšili na 3 000 m². Vše s cílem uspokojit rostoucí poptávku po našich produktech z českého a slovenského e-shopu. 

Aktuálně zrealizované zakázky

4025