Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

O nás

S prodejem jsme začínali v roce 2012 jako ryze česká rodinná společnost s jednoduchým, ale jasným cílem - dodávat zákazníkům výhradně špičkové produkty a profesionální služby za příznivé ceny. Ukázalo se, že šlo o správné rozhodnutí. 
Prostřednictvím obchodního zastoupení jsme již v roce 2013 rozšířili působnost také na Slovensko. Vybrané výrobky dovážíme přímo od výrobců z celého světa. Od roku 2013 nabízíme vybrané produkty pod vlastní registrovanou ochrannou značkou One Trade®.  

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročním obratem přes 500.000.000,- Kč v rámci střední a východní Evropy. 

Dodáváme jak zakázkové produkty na míru (přístřešky, zimní zahrady, garáže, pergoly,  a další), tak i "krabicové" hotové produkty světových výrobků, které máme skladem ihned k dodání. Zakázkové produkty dodáváme včetně montáže na klíč po celé České i Slovenské republice, Německa a Rakouska. V rámci ČR zajišťujeme přípravné nebo i dokončovací stavební práce. Dodávky mimo uvedené země jsme schopni zajistit po předchozí dohodě. V současné době hledáme vhodné obchodní partnery pro tyto zahraniční trhy: Polsko, Slovinsko, Chorvatsko, Polsko, Ukrajina, Itálie a Francie. 

Zároveň jako jedni z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v našich předváděcích a prodejních centrech. Provozujeme i největší ukázková centra v ČR - nacházející se nedaleko Prahy a Hradce Králové. Pracujeme na otevření dalšího centra na Moravě nedaleko Brna. Dále hledáme vhodné lokality pro další předváděcí centra v Bratislavě a Vídni. 
Veškeré produkty si můžete pohodlně zakoupit i prostřednictvím tohoto e-shopu Hobbytec.cz . 

Milníky naší historie a náš vývoj. 

  • 2012 - Zahájení obchodní činnosti, získání výhradního nebo ochodního zastoupení světových producentů společností.
  • 2013 - Otevření ukázkového centra a zahájení prodeje na Slovensku prostřednitvím vlastní společnosti.
  • 2014 - Registrace privátní značky One Trade®. Zahájení prodeje vybraných výrobků do největších retailových řetězců.
  • 2015 - Výrazný nárust obratu oproti předchozímu roku. Spuštění eshopu www.hobbytec.czRozšíření nabídky produktů, v nabídce více než 10 tis. položek. Navýšení skladových zásob a posílení obchodního týmu. Spuštění eshopu ve slovenské verzi www.hobbytec.sk , dokončení polské verze www.hobbytec.plDokončení stavby nového zázemí společnosti. Vytvoření nového maskota a nový redesing našich projektů.
  • 2016 - Otevření ukázkového centra v Hradci Králové. Rozšíření skladových prostor na více než 2000 m2. Spuštění eshopu v anglické, německé, bulharské, chorvatské, maďarské a slovinské verzi.Příprava pro otevření největšího ukázkového centra na Moravě resp. nedaleko Brna.
 

Často dostávám dotaz: Jak je možné, že se Vám daří i v této době? V čem se lišíte od ostatních ?

Naše úsilí spočívá v zajištění komplexnosti a kvality poskytovaných služeb. V naší nabídce jsou produkty světových i tuzemských výrobců napříč celým segmentem od těch nejlevnějších výrobků, v cenové relaci několika tisíc korun až po prémiové výrobky světových výrobců. Vybrané výrobky dodáváme v rámci celé ČR a SR včetně montážních úkonů na klíč.

Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu námi nastavených služeb na základě Vašich požadavků a přání. Průběžně rozšiřujeme nabídku produktů a proaktivně přizpůsobujeme naše služby Vašim požadavkům. Prosazovat se mezi konkurenty, od nichž se lišíme spojením sil odborníků, reálnou a funkční vizí i celkovou kvalitou nastavených služeb. Díky našemu spojení s nejlepšími partnery se stáváme lídry v tom co děláme. Vybrané výrobky prodáváme pod ochrannou značkou One Trade®. To je koncept naší společnosti.

Miroslav Zelený - jednatel společnosti

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady se sklem sleva až 21%

13.4.2017

Zimní zahrada se sklem bez rámu série Openspace se skládá z hliníkové konstrukce a obvodových stěn z bezpečnostního skla bez rámu.

Zahradní dřevěné altány předsezónní slevy až 27%

12.4.2017

Právě teď můžete využít předsezonní slevy až 27% na zahradní dřevěné altány.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX