informacecopy
Potřebujete poradit?

Pelíšky pro psy a kočky

Jak vrátit lásku Vašim mazlíčkům? Dejte jim pohodlný pelíšek, z kterého nebudou chtít ani vylézt! Vaši mazlíčci v nich mají své místečko, kde mohou odpočívat, spát nebo si jen hrát. Vyberte si u nás tu nejvhodnější velikost a barvu právě pro Vašeho mazlíčka!
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Díky pelíškům budou mít vaši mazlíčci pocit bezpečí a zároveň pohodlí, je to takový jejich vlastní pozor. Vědí, kde mají své místo a kam se můžou schovat. A tím také ochráníte sedačky před chlupy Vašich mazlíčků. Pelíšky jsou vhodné pro štěňátka i dospělé psi, pro i velké, zamilují se všichni.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii