Informacecopy
Potřebujete poradit?

Rotační sekačky na trávu

Chcete si udržovat na zahradě rovný trávník? Pak volte rotační sekačky s horizontálně uloženým nožem. Nabízíme sekačky s elektrickým motorem, s aku motorem i benzínové, a to s pojezdem i bez pojezdu. Všechny mají obvykle několik různých nastavení výšky trávníku. 

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 5Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Rotační sekačka – kvalita a bezpečnost

Název rotační sekačky je odvozen od samotného mechanismu sečení trávy; tráva je odsekávána rotujícím nožem. Ten je skryt pod šasi sekačky, díky čemuž je rotační sekačka bezpečnější než bubnová a nehrozí přímé poranění nožem při sečení. 

Různé typy rotačních sekaček na trávu

Některé modely umožňují vysypání koše bez nutnosti vypínat sekačku. Sekačku na trávu vybírejte podle typu a velikosti vašeho pozemku a podle toho, kolik jste ochotni investovat. Nejlevněji pořídíte elektrické sekačky, které jsou však vhodné pro menší pozemky, protože při sečení trávy je nutné připojení do elektriky a můžete sekat jen tam, kam dosáhne přívodní kabel.

Benzínové rotační sekačky toto omezení nemají, jsou tedy vhodné zejména pro větší pozemky. Sekačky bez pojezdu jsou levnější, ovšem pro náročnější a kopcovitý terén se doporučuje rotační sekačka s pojezdem. Sekačky s aku motorem pak spojují výhody sekaček eletkrických i benzinových a jejich cena je zpravidla nejvyšší. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii