informacecopy
Potřebujete poradit?

Plastový stůl na zahradu, skládací zahradní stůl

Kromě dřevěných a kovových stolů nabízíme zahradní stoly plastové, které splňují vysoké nároky na dlouhou životnost i praktičnost. Většina stolů je vyrobena z velmi odolného plastu, který neohrozí deštivé počasí ani UV záření. Nabízíme však i levné plastové stoly, jež se hodí například k bazénům, jsou velmi lehké a dají se snadno přenášet.
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Zahradní stůl skládací

Některé plastové stoly jsou skládací, šetří tedy místo při skladování nebo převážení. Není tedy problém si je převézt na týdenní pobyt na chatě. Ke stolům lze pořídit plastové zahradní židle, případně zakoupit celý set plastového zahradního nábytku.

Kempingový plastový stůl

Obdélníkové nebo kruhové plastové stoly jsou vhodnou alternativou pro všechny, kteří hledají bezúdržbový zahradní nábytek za příznivou cenu. Hodí se také jako kempingové stoly pro různé příležitosti, kde se sejde více lidí – zahradní slavnosti, svatby, oslavy…

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii