Zimní zahrady pro hotely, restaurace nebo kavárny 

Chcete rozšířit restauraci o další prostor či ochránit hosty před nepříznivým počasím? Vytvořime vám hliníkovou zimní zahradu zcela na míru. Díky svým vlastnostem zajistí pro návštěvníky vašeho zařízení zahradní posezení po většinu roku. Navíc získáte zajímavý designový prvek, na který nikdo nezapomene. 

Posuvné stěny zimní zahrady zajistí příjemné klima za každého počasí. V horkých dnech je stačí otevřít a vpustit dovnitř čerstvý vzduch. Dbáme na to, aby stavba přesně seděla požadavkům klienta a zároveň zapadla do okolí. U zimních zahrad neexistují hranice. Pokud například disponujete terasou atypických tvarů, vždy jsme schopni nalézt to nejlepší řešení. 

Soustředíme se na zakázkovou výrobu z hliníků. Tento materiál je stále populárnější, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Cenová kalkulace a zaměření zahrady je zcela zdarma.

ModelyVyberte model
 

ZANIA sezónní zimní zahradaHliníková zimní zahrada se sklem v rámu, vlastní výrobaCena od:238 863 Kč420 399 KčZasklení terasy VG17Hliníkové zasklení terasy se sklem bez rámu, snadná údržba, možné umístit stínící techniku Cena od:48 662 Kč77 241 KčSEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada model 2022Novinka v nabídce, zastřešení z otočných lamel, barva dle vzorníku RALCena od:144 722 Kč241 202 KčFREESLIDE - FANTASY sezónní zimní zahradaHliníková konstrukce, celoskleněný posuvný systém, možné doplnit o vhodné stíněníCena od:353 466 Kč561 057 KčSUPERTHERM zimní zahrada pro celoroční využitíHliníková zimní zahrada s tepelnými mosty, celoroční využitíCena od:488 429 Kč775 284 KčSEESKY sezónní bioklimatická zimní zahradaNovinka na trhu, zastřešení z otočných lamel, barva dle vzorníku RALCena od:144 722 Kč241 202 KčBezrámové zasklení terasy VG17 model 2022Hliníkové zasklení terasy se sklem bez rámu, snadná údržba, možné umístit stínící techniku Cena od:48 662 Kč77 241 KčHliníkové dveře, nadsvětlíky a další atypické realizace model 2022Široká nabídka speciálních prvků, hliníková konstrukce, kvalitní zpracováníCena od:48 662 Kč77 241 KčZANIA sezónní zimní zahrada s polykarbonátem model 2022Novinka v nabídce, bezpečnostní sklo v rámu, vlastní výroba, variabilní konstrukceCena od:238 863 Kč420 399 KčZANIA sezónní zimní zahrada se sklem model 2022Novinka v nabídce, vlastní výroba, boční stěny ze skla v rámu, dlouhá životnostCena od:238 863 Kč420 399 KčZANIA sezónní zimní zahrada se zábradlím model 2022Vlastní výroba, bezpečnostní prvek v podobě zábradlí, varianta zcela na míruCena od:238 863 Kč420 399 KčZANIA sezónní zimní zahrada velikosti XXL model 2022Vlastní výroba, nadstandardní velikost, varianta zcela na míru, hliníková konstrukceCena od:238 863 Kč420 399 KčZANIA sezónní zimní zahrada atyp rohové řešení model 2022Novinka v nabídce, rohový atypický tvar, hliníková konstrukce, dlouhá životnostCena od:238 863 Kč420 399 KčZANIA sezónní zimní zahrada samostatně stojící model 2022Samostatně stojící konstrukce, variabilní rozměry a barevný odstín, vlastní výrobaCena od:238 863 Kč420 399 Kč

Právě teď Nenechte si utéct

slevy
až 50%

Slevy až 50 % a GARANCE nejlepší ceny na trhu!

Tato akce na konci roku 2021 platí u vybraných produktů a platí za speciálních podmínek.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

Technické specifikace

Hliníkovou konstrukci jsme opatřili speciální ochranou vrstvou oxidu hliníku. Tento moderní postup jsme použili, abychom konstrukci zajistili dlouhou životnost a maximální odolnosti vůči korozi či mechanickému poškození. Boční stěny zimní zahrady jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které je prakticky nerozbitné. Posuvné stěny jsou připraveny na velký provoz a manipulace s nimi je velmi jednoduchá. 

Zastřešení je na vyběr ze tří variant. Odolný polykarbonát obsahuje účinný UV filtr, který ze 100% brání před UV zářením a díky 75% podílu složky IR odolá také UVB variantě. Vaše hosty bude chránit před nepříjemnými paprsky, zároveň si však zachovává svoji transparentnost. Bezpečnostní sklo je nestárnoucí klasikou, kterou ocení každý milovník nadčasového vzhledu. Moderní řešení představuje bioklimatický systém otočných lamel. Ty lze zcela přizpůsobit nástrahám počasí. Všechny varianty obsahují důmyslný odtokový systém. Všechny voda se dostane mimo terasu na určené místo. 

Posuvné boční stěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které chrání před počasím a zároveň brání přístupu hluku z ulice. O maximální funkčnost se starají kuličková ložička a tzv. unašeč. Ten zajišťuje automatický posun všech panelů při zavírání. Systém je doplněn o samozamykací zámek s odemykáním uvnitř. Součástí může být kování zámku a zapuštěná zámková roleta

VýhodyProč zimní zahrady u nás?

 • Vše na míru - aby přesně seděla k vašemu domu
 • Česká výroba - vše se rodí v naší režii
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost po dlouhá léta
 • Zákaznický servis - vaše přání stojí na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Montáže po celé čr a slovensku

  V současné době jsme schopni zajistit služby po celé České republice a Slovensku.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroom v čr

  Vytvořili jsme pro vás největší ukázkové centrum svého druhu v ČR. Naleznete nás pár km od Prahy.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v ČR

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.