Zimní zahrady HORECA

Zimní zahrady pro hotely, restaurace nebo kavárny 

Chcete rozšířit restauraci o další prostor či ochránit hosty před nepříznivým počasím? Vytvořime vám hliníkovou zimní zahradu zcela na míru. Díky svým vlastnostem zajistí pro návštěvníky vašeho zařízení zahradní posezení po většinu roku. Navíc získáte zajímavý designový prvek, na který nikdo nezapomene. 

Posuvné stěny zimní zahrady zajistí příjemné klima za každého počasí. V horkých dnech je stačí otevřít a vpustit dovnitř čerstvý vzduch. Dbáme na to, aby stavba přesně seděla požadavkům klienta a zároveň zapadla do okolí. U zimních zahrad neexistují hranice. Pokud například disponujete terasou atypických tvarů, vždy jsme schopni nalézt to nejlepší řešení. 

Soustředíme se na zakázkovou výrobu z hliníků. Tento materiál je stále populárnější, a to především díky své odolnosti, nenáročnosti a dlouhé životnosti. Cenová kalkulace a zaměření zahrady je zcela zdarma.

ModelyVyberte model
 

SEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada model 2022SEESKY sezónní bioklimatická zimní zahrada model 2022Novinka v nabídce, zastřešení z otočných lamel, barva dle vzorníku RALCena od:426 403 Kč710 671 KčSEESKY sezónní bioklimatická zimní zahradaSEESKY sezónní bioklimatická zimní zahradaNovinka na trhu, zastřešení z otočných lamel, barva dle vzorníku RALCena od:426 403 Kč710 671 KčZANIA sezónní zimní zahradaZANIA sezónní zimní zahradaHliníková zimní zahrada se sklem v rámu, vlastní výrobaCena od:206 117 KčZasklení terasy VG17Zasklení terasy VG17Hliníkové zasklení terasy se sklem bez rámu, snadná údržba, možné umístit stínící techniku Cena od:58 363 KčBezrámové zasklení terasy VG17 model 2022Bezrámové zasklení terasy VG17 model 2022Hliníkové zasklení terasy se sklem bez rámu, snadná údržba, možné umístit stínící technikuCena od:58 363 KčHliníkové dveře, nadsvětlíky a další atypické realizace model 2022Hliníkové dveře, nadsvětlíky a další atypické realizace model 2022Široká nabídka speciálních prvků, hliníková konstrukce, kvalitní zpracováníCena od:46 653 KčZANIA sezónní zimní zahrada s polykarbonátem model 2022ZANIA sezónní zimní zahrada s polykarbonátem model 2022Novinka v nabídce, bezpečnostní sklo v rámu, vlastní výroba, variabilní konstrukceCena od:206 117 KčZANIA sezónní zimní zahrada se sklem model 2022ZANIA sezónní zimní zahrada se sklem model 2022Novinka v nabídce, vlastní výroba, boční stěny ze skla v rámu, dlouhá životnostCena od:241 798 KčZANIA sezónní zimní zahrada se zábradlím model 2022ZANIA sezónní zimní zahrada se zábradlím model 2022Vlastní výroba, bezpečnostní prvek v podobě zábradlí, varianta zcela na míruCena od:221 322 KčZANIA sezónní zimní zahrada velikosti XXL model 2022ZANIA sezónní zimní zahrada velikosti XXL model 2022Vlastní výroba, nadstandardní velikost, varianta zcela na míru, hliníková konstrukceCena od:241 798 KčZANIA sezónní zimní zahrada atyp rohové řešení model 2022ZANIA sezónní zimní zahrada atyp rohové řešení model 2022Novinka v nabídce, rohový atypický tvar, hliníková konstrukce, dlouhá životnostCena od:342 442 Kč

Právě teď Nenechte si utéct

Montáž
zdarma

Vracíme 15 % DPH pro fyzické osoby, slevy až 50 % a garance nej ceny

Akce platí pouze u vybraných produktů vlastní výroby + Sankyo a platí za speciálních podmínek.

ShowroomNejvětší ukázkové centrum v ČR

Přesvědčte se na vlastní oči

Navštivte největší ukázkové centrum v České republice - Tehovec, Říčany u Prahy a vyberte si z desítek vystavených produktů ten svůj.

Čeká na vás:

 • Celková plocha ukázkových center 10 500 m2
 • Tým vyškolených prodejců, kteří Vám poradí
 • 58 vystavených produktů

Technické specifikace

Hliníkovou konstrukci jsme opatřili speciální ochranou vrstvou oxidu hliníku. Tento moderní postup jsme použili, abychom konstrukci zajistili dlouhou životnost a maximální odolnosti vůči korozi či mechanickému poškození. Boční stěny zimní zahrady jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které je prakticky nerozbitné. Posuvné stěny jsou připraveny na velký provoz a manipulace s nimi je velmi jednoduchá. 

Zastřešení je na vyběr ze tří variant. Odolný polykarbonát obsahuje účinný UV filtr, který ze 100% brání před UV zářením a díky 75% podílu složky IR odolá také UVB variantě. Vaše hosty bude chránit před nepříjemnými paprsky, zároveň si však zachovává svoji transparentnost. Bezpečnostní sklo je nestárnoucí klasikou, kterou ocení každý milovník nadčasového vzhledu. Moderní řešení představuje bioklimatický systém otočných lamel. Ty lze zcela přizpůsobit nástrahám počasí. Všechny varianty obsahují důmyslný odtokový systém. Všechny voda se dostane mimo terasu na určené místo. 

Posuvné boční stěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla, které chrání před počasím a zároveň brání přístupu hluku z ulice. O maximální funkčnost se starají kuličková ložička a tzv. unašeč. Ten zajišťuje automatický posun všech panelů při zavírání. Systém je doplněn o samozamykací zámek s odemykáním uvnitř. Součástí může být kování zámku a zapuštěná zámková roleta

VýhodyProč zimní zahrady u nás?

 • Vše na míru - aby přesně seděla k vašemu domu
 • Česká výroba - vše se rodí v naší režii
 • Hliníková konstrukce - kvalita a stálost po dlouhá léta
 • Zákaznický servis - vaše přání stojí na prvním místě
 • Šíře sortimentu - u nás si vybere každý

HobbytecRodinná firma

 • Na první místě je pro nás spokojený zákazník a kvalitní produkty, které mu přinesou radost a užitek.
 • Profesionální montáže

  Zajišťujeme montáže našich výrobků po celé Evropě.
 • Design, kvalita, cena

  Naše produkty v sobě kombinují nadčasové zpracování, kvalitní materiály a bezkonkurenční cenu na trhu.
 • Největší showroomy

  Stavíme ukázková centra abyste mohli vidět kvalitu našich hliníkových staveb naživo.
 • Vlastní výroba

  Při naší práci se opíráme o vlastní výrobu. Ta nám umožňuje vytvořit zakázky zcela na míru.
 • Nejširší nabídka v Evropě

  Klientům nabízíme ucelenou nabídku všech dostupných produktů pro dům a zahradu.