VIP reference

Zahradní nábytek lavice, lavičky

Hledáte dřevěnou lavičku zahradní pro umístění do stínu košatého stromu? Nebo praktickou skládací lavici, na niž se vejde dostatek lidí a kterou můžete použít na různých venkovních akcích? Pak jste tu správně, v kategorii zahradního nábytku nabízíme nejen dřevěné lavice a lavičky, které jsou ideálním doplňkem na zahradu do veřejných prostor.
 
Stránka 1 z 1

Dřevěné lavice a lavičky na zahradu

Dřevěné posezení se hodí prakticky kamkoliv. Do zahrady i pod pergolu, do parku. Umístěním do květinového zákoutí nebo k jezírku získáte opravdu romantické prostředí, které budete navštěvovat velmi často, ať už s knížkou v ruce, k popovídání si s přáteli, nebo jen tak k relaxaci. Vyberte si design, který nejlépe vynikne ve Vašem exteriéru. Dřevěné lavice mohou být s bočními opěrkami nebo bez nich.  


Lavičky venkovní do každého prostředí

Nechybí však ani lavičky kovové. Ty se hodí do moderních prostor, ale například i na venkovní terasy restaurací a kaváren. Nadchne Vás jejich bezúdržbovost a dlouhá životnost. Pokud má tento produkt nahradit nebo doplnit zahradní židle, nezapomeňte si pořídit také stůl, na němž můžete servírovat drobné občerstvení. A pro pohodlnější sezení nabízíme různé druhy polstrování. Lavičky venkovní tak mají široké možnosti využití v mnoha prostředích.