Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní nábytek lavice, lavičky

Hledáte dřevěnou lavičku zahradní pro umístění do stínu košatého stromu? Nebo praktickou skládací lavici, na niž se vejde dostatek lidí a kterou můžete použít na různých venkovních akcích? Pak jste tu správně, v kategorii zahradního nábytku nabízíme nejen dřevěné lavice a lavičky, které jsou ideálním doplňkem na zahradu do veřejných prostor.
 
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Dřevěné lavice a lavičky na zahradu

Dřevěné posezení se hodí prakticky kamkoliv. Do zahrady i pod pergolu, do parku. Umístěním do květinového zákoutí nebo k jezírku získáte opravdu romantické prostředí, které budete navštěvovat velmi často, ať už s knížkou v ruce, k popovídání si s přáteli, nebo jen tak k relaxaci. Vyberte si design, který nejlépe vynikne ve Vašem exteriéru. Dřevěné lavice mohou být s bočními opěrkami nebo bez nich.  


Lavičky venkovní do každého prostředí

Nechybí však ani lavičky kovové. Ty se hodí do moderních prostor, ale například i na venkovní terasy restaurací a kaváren. Nadchne Vás jejich bezúdržbovost a dlouhá životnost. Pokud má tento produkt nahradit nebo doplnit zahradní židle, nezapomeňte si pořídit také stůl, na němž můžete servírovat drobné občerstvení. A pro pohodlnější sezení nabízíme různé druhy polstrování. Lavičky venkovní tak mají široké možnosti využití v mnoha prostředích. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii