informacecopy
Potřebujete poradit?

Kola na elektřinu, elektrokola

Chcete vyměnit kolo za elektrokolo? Výborný nápad! Elektrokolo je vhodné pro všechny! Ani zdravotní problémy nejsou v tomto případě překážkou. Nejenže elektrokola jsou trendem současnosti, ale především výborným dopravním prostředkem...využít ho můžete kamkoli (do práce, do školy nebo na výlet do hor) a nikdy se u toho nemusíte zapotit! Elektrokola mají spoustu dalších výhod. 
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Díky elektrokolům se snadno a hlavně rychle přemístíte tam, kam právě potřebujete. Náklady na 1 km jsou zcela minimální (cca 0,05 Kč při běžné ceně za 1 kWh) a nepotřebujte k nim řidičský průkaz! Elektrokolo i s baterií váží průměrně kolem 17 kg a lze jej přepracovat v případě potřeby i v dopravních prostředcích. Vyberte si z mnoha zajímavých designových provedení městských i horských elektrokol. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii