Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní relaxační lehátko

Užijte si dokonalou letní sezónu v novém lehátku. Vyberte si z polohovacích lehátek pro Vaše absolutní pohodlí. Nabízíme lehátka z různých materiálů, v několika zajímavých provedeních a barvách. Stačí si vybrat pro pravé pro Vás a Vaši zahradu či terasu.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Dokonalá relaxace na zahradním lehátku

Zahradní lehátka mohou být doplňkem zahradního nábytku, ale lze je samozřejmě pořídit nezávisle na něm. Jsou určena k pohodlné relaxaci na čerstvém vzduchu, ať už se na nich opalujete nebo si hovíte ve stínu stromu s knížkou v ruce. Lehátko oceníte obzvláště u bazénu, jste-li zvyklí se mezi koupáním opalovat na slunci. A pro ještě lepší požitek zahradní lehátko můžete doplnit kvalitním polstrováním

Zahradní polohovací lehátko

Zahradní polohovací lehátko patří mezi luxusní vybavení terasy, pergoly či zahrady a může být dřevěné, plastové, kovové i z umělého ratanu. Nechybí ani designová zahradní lehátka, která se hodí do moderních exteriérů a stávají se jejich nenahraditelnou součástí. Chcete-li si pro sebe a pro svoje pohodlí dopřát něco navíc, zahradní lehátko Vám rozhodně nesmí chybět!

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii