VIP reference

Zahradní relaxační lehátko

Užijte si dokonalou letní sezónu v novém lehátku. Vyberte si z polohovacích lehátek pro Vaše absolutní pohodlí. Nabízíme lehátka z různých materiálů, v několika zajímavých provedeních a barvách. Stačí si vybrat pro pravé pro Vás a Vaši zahradu či terasu.
 
Nejprodávanější zboží
Stránka 1 z 1
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč
Lehátko MenkarLehátko Menkar
2 890 Kč 2 290 Kč

Dokonalá relaxace na zahradním lehátku

Zahradní lehátka mohou být doplňkem zahradního nábytku, ale lze je samozřejmě pořídit nezávisle na něm. Jsou určena k pohodlné relaxaci na čerstvém vzduchu, ať už se na nich opalujete nebo si hovíte ve stínu stromu s knížkou v ruce. Lehátko oceníte obzvláště u bazénu, jste-li zvyklí se mezi koupáním opalovat na slunci. A pro ještě lepší požitek zahradní lehátko můžete doplnit kvalitním polstrováním

Zahradní polohovací lehátko

Zahradní polohovací lehátko patří mezi luxusní vybavení terasy, pergoly či zahrady a může být dřevěné, plastové, kovové i z umělého ratanu. Nechybí ani designová zahradní lehátka, která se hodí do moderních exteriérů a stávají se jejich nenahraditelnou součástí. Chcete-li si pro sebe a pro svoje pohodlí dopřát něco navíc, zahradní lehátko Vám rozhodně nesmí chybět!