informacecopy
Potřebujete poradit?

Grily na uhlí, zahradní grily na dřevěné uhlí

Patříte mezi milovníky grilování? Nedovedete si léto bez grilu a vůně kouře představit? Tak to si určitě vyberete v naší široké nabídce grilů na uhlí, které patří k těm nejrozšířenějším a neprodávanějším, a to nejen kvůli jejich přívětivé ceně. A proč si vybrat gril na uhlí?

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Užijte si grilování na zahradě i s dětmi

Grily na uhlí mají moderní systémy zapalování, takže zapálení uhlíků je rychlé. Jsou vhodné i pro rodiny s malými dětmi, neboť systém uhašení je bezpečný a především rychlý. Nevyžadují náročnou údržbu a manipulace s nimi je jednoduchá. Díky kvalitnímu ventilačnímu systému docílíte ideální teploty ke grilování, aby si potraviny ponechaly svou charakteristickou chuť.

Různé typy grilů na uhlí

V grilu na uhlí připravíte všechny druhy masa a dalších pokrmů. Vybírejte jednak podle velikosti, která bude vyhovovat počtu lidí, s nimiž se nejčastěji pouštíte do této příjemné aktivity. Různé grily jsou opatřeny různými vychytávkami – každý ocení jiné detaily. Díky víku se připravované pokrmy nevysušují a jsou rychleji hotové. 

Prohlédněte si také příslušenství ke grilům na uhlí, třeba se Vám bude něco hodit.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii