informacecopy
Potřebujete poradit?

Koloběžky a odrážedla

Ko – Kolo – Koloběž – Koloběžka! To by stálo za pokus, aneb zábava pro děti. Vyberte si z kvalitních nejlehčích odrážedel na trhu! Nabízíme mnoho provedení a především nejrůznějších barev! Vyberou si všichni...pro nejmenší máme odrážedla a pro ty větší koloběžky s vysokou nosností. 
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 3Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Yedoo, česky vyslovujeme „Jedůů“, jak už sám název napovídá, značí jízdu velkou rychlostí na kolečkách, což byl i záměr majitele této firmy. Když budete vybírat odrážedlo nebo koloběžku, měli byste především zohlednit věk a hmotnost dítěte. Všechny Yedoo koloběžky a odrážedla jsou vybaveny bezpečnými brzdami, nízkou váhou, dobře nahuštěnými pneumatikami a správnou výškou stupátka! 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové přístřešky a pergoly se slevou 21%

22.5.2017

Propásnete zvýhodněnou nabídku samonosných přístřešků a pergol s akrylovým sklem.

Montované domy do 1 mill.

13.5.2017

Nově s našem sortimentu naleznete montované domy systéme SIPs. Díky suchému procesu stavby je možné zkrátit termín výstavby pouze na několik dnů. Nyní výrazné zaváděcí ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii