informacecopy
Potřebujete poradit?

Koloběžky a odrážedla

Ko – Kolo – Koloběž – Koloběžka! To by stálo za pokus, aneb zábava pro děti. Vyberte si z kvalitních nejlehčích odrážedel na trhu! Nabízíme mnoho provedení a především nejrůznějších barev! Vyberou si všichni...pro nejmenší máme odrážedla a pro ty větší koloběžky s vysokou nosností. 
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 3Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Yedoo, česky vyslovujeme „Jedůů“, jak už sám název napovídá, značí jízdu velkou rychlostí na kolečkách, což byl i záměr majitele této firmy. Když budete vybírat odrážedlo nebo koloběžku, měli byste především zohlednit věk a hmotnost dítěte. Všechny Yedoo koloběžky a odrážedla jsou vybaveny bezpečnými brzdami, nízkou váhou, dobře nahuštěnými pneumatikami a správnou výškou stupátka! 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii