Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní plynové grily, venkovní

Plánujete grilovací party? Anebo si jen chcete dopřát během léta neomezené možnosti grilování? Právě pro Vás tady je naše široká nabídka zahradních plynových grilů. Stačí si jen vybrat vhodnou velikost, barvu a pěkný design. A co byste ještě měli o zahradních plynových grilech vědět? 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Rychlé zapálení plynového grilu

Zahradní plynové grily mají jednoduché a rychlé zapalování jedním tlačítkem! Nemusíte zdlouhavě čekat, než se gril kompaktní zahřeje a můžete hned grilovat! Díky jejich nerezovým poklopům vzduch v grilu výborně cirkuluje a plamen i teplotu si regulujete podle potřeby s ohledem na grilovanou potravinu, aby si zachovala svou šťavnatost a chuť. Plynové grily mají praktické odkládací plochy a zadní ohřev, kam můžete odložit již ugrilované potraviny, aby nevychladly, anebo si tam dát rozpéct pečivo.

Plynové grily v akci

Prohlédněte si naši nabídku a zjistěte, zda aktuálně nabízíme plynové grily v akci. Jestliže ne, možná najdete akční grily v jiných kategoriích, třeba mezi elektrickými nebo grily na uhlí.

Akce plynové grily Campingaz

Občas se v akci vyskytnou také plynové grily Campingaz, které se vyznačují mnoha vychytávkami. Tyto kompaktní grily jsou vhodné pro náročnější zákazníky.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii