informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní stůl rozkládací

Přišlo na Vaši zahradní party víc hostů, než jste čekali? Nebo k Vám zavítala nečekaná početná návštěva, kterou nemáte doma kde usadit? Řešení je snadné – pořiďte si zahradní rozkládací stůl a upravte si velikost zahradního nábytku dle aktuální potřeby.
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1

Kovové i dřevěné rozkládací stoly na zahradu

Nabízíme zahradní rozkládací stoly dřevěné a kovové, oválné i obdélníkové. Stačí si vybrat podle toho, který materiál preferujete. Dřevěné stoly vyžadují občasnou údržbu, naproti tomu kovové zahradní stoly jsou téměř bezúdržbové. Takže pokud se dostaví více hostů, stačí rozložit stůl a přidat k němu dřevěné nebo kovové židle, a party může začít. Doporučujeme vybavit se také dostatečným počtem podsedáků, které Vaše posezení určitě zpříjemní.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii