informacecopy
Potřebujete poradit?

Králíkárny s výběhem

Máte, nebo si chcete pořídit králíčka či morčátko? Tak to pro něj budete potřebovat králíkárnu! Nabízíme kvalitní králíkárny s vlastním výběhem, díky kterému si domácí mazlíček může zajít na čerstvou trávu. Každé zvíře potřebuje mít svůj domek s dostatečným prostorem. Králíkárny mají otevřenou i uzavřenou část, aby mohli být venku, anebo se v případě nepříznivého počasí ukrýt. Stačí si jen vybrat z naší nabídky králíkáren.  
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Králíkárny jsou nezbytností každého drobného chovatele. Naše králíkárny už mají své výběhy, což je velkou výhodou. Králíkárny jsou vyrobené z kvalitního dřeva a odolné střešní krytiny, která vydrží nepříznivé vlivy počasí. Každá králíkárna má promyšlený a pohodlný přístup pro chovatele, takže čistění bude dobře dostupné. Dopřejte pohodlí a komfort Vašemu domácímu mazlíčkovi ve velké králíkárně, určitě Vám to vrátí.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Designové přístřešky a pergoly se slevou 21%

22.5.2017

Propásnete zvýhodněnou nabídku samonosných přístřešků a pergol s akrylovým sklem.

Montované domy do 1 mill.

13.5.2017

Nově s našem sortimentu naleznete montované domy systéme SIPs. Díky suchému procesu stavby je možné zkrátit termín výstavby pouze na několik dnů. Nyní výrazné zaváděcí ceny.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii