Informacecopy
Potřebujete poradit?

Králíkárny s výběhem

Máte, nebo si chcete pořídit králíčka či morčátko? Tak to pro něj budete potřebovat králíkárnu! Nabízíme kvalitní králíkárny s vlastním výběhem, díky kterému si domácí mazlíček může zajít na čerstvou trávu. Každé zvíře potřebuje mít svůj domek s dostatečným prostorem. Králíkárny mají otevřenou i uzavřenou část, aby mohli být venku, anebo se v případě nepříznivého počasí ukrýt. Stačí si jen vybrat z naší nabídky králíkáren.  
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.
Králíkárny jsou nezbytností každého drobného chovatele. Naše králíkárny už mají své výběhy, což je velkou výhodou. Králíkárny jsou vyrobené z kvalitního dřeva a odolné střešní krytiny, která vydrží nepříznivé vlivy počasí. Každá králíkárna má promyšlený a pohodlný přístup pro chovatele, takže čistění bude dobře dostupné. Dopřejte pohodlí a komfort Vašemu domácímu mazlíčkovi ve velké králíkárně, určitě Vám to vrátí.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii