Informacecopy
Potřebujete poradit?

Dětský zahradní nábytek

Máte na svém pozemku zahradní nábytek? A máte děti? Pak jistě budou mít velkou radost, když jim pořídíte dětský zahradní nábytek. Budou se cítit jako dospělé a určitě je to motivuje k tomu, aby alespoň chvíli poseděly při jídle.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Zahradní nábytek pro děti – zábava i užitek

Budou-li mít děti svoje místečko, kde mohou na zahradě stolovat, jistě to podpoří jejich chuť uposlechnout rodiče a v klidu se najíst. U velkého zahradního stolu se malým dětem nesedí pohodlně, nedosáhnou ze židle, na co potřebují. Dětský zahradní nábytek podporuje jejich zdravý vývoj, jelikož mohou sedět rovně a pohodlně, mají podepřené nohy o zem a nemusí si všelijak poposedávat.

Posezení na dětském nábytku v zahradě nemusí však mít jen účel stravování. Děti si na něm mohou hrát stolní hry a přitom být na čerstvém vzduchu

Dětský zahradní plastový nábytek – sada či jednotlivé kusy

Zahradní nábytek pro děti lze zakoupit buď po jednotlivých kouscích, a to stůl a židle v libovolném počtu, kolik potřebujete, nebo můžete pořídit set, který obsahuje stůl a dvě lavice. Jeho výhodou je to, že je vše spojeno v jedné konstrukci a lavice neklouže od stolu pryč. Nábytek je vyroben z kvalitního odolného plastu, který vydrží po mnoho let. 

TIP: Dětský zahradní nábytek je vhodné umístit také na venkovní terasy restaurací, případně i do vnitřních prostor. Návštěvníci s dětmi to jistě ocení a budou se do restaurace rádi vracet.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii