VIP reference

Dětský zahradní nábytek

Máte na svém pozemku zahradní nábytek? A máte děti? Pak jistě budou mít velkou radost, když jim pořídíte dětský zahradní nábytek. Budou se cítit jako dospělé a určitě je to motivuje k tomu, aby alespoň chvíli poseděly při jídle.
 
Stránka 1 z 1

Zahradní nábytek pro děti – zábava i užitek

Budou-li mít děti svoje místečko, kde mohou na zahradě stolovat, jistě to podpoří jejich chuť uposlechnout rodiče a v klidu se najíst. U velkého zahradního stolu se malým dětem nesedí pohodlně, nedosáhnou ze židle, na co potřebují. Dětský zahradní nábytek podporuje jejich zdravý vývoj, jelikož mohou sedět rovně a pohodlně, mají podepřené nohy o zem a nemusí si všelijak poposedávat.

Posezení na dětském nábytku v zahradě nemusí však mít jen účel stravování. Děti si na něm mohou hrát stolní hry a přitom být na čerstvém vzduchu
 

Dětský zahradní plastový nábytek – sada či jednotlivé kusy

Zahradní nábytek pro děti lze zakoupit buď po jednotlivých kouscích, a to stůl a židle v libovolném počtu, kolik potřebujete, nebo můžete pořídit set, který obsahuje stůl a dvě lavice. Jeho výhodou je to, že je vše spojeno v jedné konstrukci a lavice neklouže od stolu pryč. Nábytek je vyroben z kvalitního odolného plastu, který vydrží po mnoho let. 

TIP: Dětský zahradní nábytek je vhodné umístit také na venkovní terasy restaurací, případně i do vnitřních prostor. Návštěvníci s dětmi to jistě ocení a budou se do restaurace rádi vracet.