informacecopy
Potřebujete poradit?

Dřevěný zahradní stůl

Nabízíme dřevěné zahradní stoly z masivu i moderní stoly vyrobené z kombinace kovu a dřeva. V nabídce najdete jídelní stoly oválné i obdélníkové, dále pak servírovací stolky. Některé dřevěné stoly jsou rozkládací, abyste mohli jejich velikost uzpůsobit aktuálnímu počtu strávníků.
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Dřevěné zahradní stoly lze renovovat

Dřevěný zahradní stůl lze umístit na terasy, pod pergoly, do altánů nebo jen volně na zahradu. Tento přírodní materiál si vždycky svoje zákazníky najde, protože dřevo, ač vyžaduje určitou péči, má dlouhou životnost. V případě poškození povrchové vrstvy lze dřevěný zahradní stůl opravit obroušením a nalakováním, dá se velmi dobře renovovat, což například u plastového stolu nelze.

Zkompletujte si dřevěný zahradní nábytek

K zahradním stolům můžete též pořídit samostatně dřevěné židle, nebo zakoupit rovnou celý set dřevěného nábytku. Nezapomeňte také na polstrování, které zajistí měkké a pohodlné sezení, navíc při deštivém počasí dřevo navlhne, tudíž je podsedák téměř nezbytností.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii