VIP reference

Zahradní židle a křesla, skládací

Nemáte si na zahradě pod pergolou, altánem či na terase na co sednout? Máme pro vás moderní a kvalitní zahradní židle a křesla - skládací i s klasickou konstrukcí ze dřeva, přírodního a umělého ratanu nebo hliníku. Stačí si jen vybrat - nenechte si utéct zahradní židle a křesla v akci, ušetříte. V našem e-shopu můžete zakoupit různé druhy zahradního nábytku

 
Stránka 1 z 2Následující
Židle SyrmaŽidle Syrma
1 450 Kč 1 051 Kč

Plastové zahradní židle

Plastové zahradní židle jsou skládací, odolné, navržené pro pohodlné posezení na terase, pod pergolou nebo v zimní zahradě. Navíc bezúdržbové a ve složené podobě velmi kompaktní, takže je snadno uložíte například do auta a vezmete s sebou na rodinný výlet s piknikem.

Set zahradního nábytku nebo jednotlivé kusy

Kromě celých sad zahradního nábytku - doporučujeme například ratanový - pořídíte samostatně židle a křesla i stoly. Zakoupíte si tak tolik zahradních židlí, kolik potřebujete a kolik máte místa na terase nebo pod pergolou. K zahradním židlím si nezapomeňte pořídit také polstrování a podsedáky, aby Vaše relaxace na čerstvém vzduchu byla ještě příjemnější. 

Místo židlí je někdy výhodnějí použití laviček, které v naší nabídce také nechybí. A nahlédněte i do kategorie zahradních sedaček a zahradních lehátek a získejte luxusní nábytek, který doplní Vaše posezení.