informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní židle a křesla, skládací

Nemáte si na zahradě pod pergolou, altánem či na terase na co sednout? Máme pro vás moderní a kvalitní zahradní židle a křesla - skládací i s klasickou konstrukcí ze dřeva, přírodního a umělého ratanu nebo hliníku. Stačí si jen vybrat - nenechte si utéct zahradní židle a křesla v akci, ušetříte. V našem e-shopu můžete zakoupit různé druhy zahradního nábytku


Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 5Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Plastové zahradní židle

Plastové zahradní židle jsou skládací, odolné, navržené pro pohodlné posezení na terase, pod pergolou nebo v zimní zahradě. Navíc bezúdržbové a ve složené podobě velmi kompaktní, takže je snadno uložíte například do auta a vezmete s sebou na rodinný výlet s piknikem.

Set zahradního nábytku nebo jednotlivé kusy

Kromě celých sad zahradního nábytku můžete pořídit samostatně židle a křesla i stoly. Zakoupíte si tak tolik zahradních židlí, kolik potřebujete a kolik máte místa na terase nebo pod pergolou. K zahradním židlím si nezapomeňte pořídit také polstrování a podsedáky, aby Vaše relaxace na čerstvém vzduchu byla ještě příjemnější. 

Místo židlí je někdy výhodnějí použití laviček, které v naší nabídce také nechybí. A nahlédněte i do kategorie zahradních sedaček a zahradních lehátek a získejte luxusní nábytek, který doplní Vaše posezení. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii