informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní dřevěné altány

Dřevěné altány do každé zahrady, které vám zajistí příjemné místo k posezení s přáteli nebo jen o samotě nad šálkem kávy od jara až do podzimu. Díky tomuto přístřešku si užijete zasloužený odpočinek na čerstvém vzduchu. Tento zahradní doplněk snoubí estetičnost a praktičnost: zkrášlí vás pozemek a navíc slouží jako ochrana před nepřízní počasí.
Atraktivní vzhled, ladící s každou architekturou se vám nikdy neomrzí. Vyberte si proto dřevěný altán i vy…

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Různý design zahradních altánů dřevěných

Dřevěné altány do zahrady mohou mít různý tvar půdorysu i různou velikost. Čtvercové a obdélníkové altány se je možné přisadit ke zdi, k tarasu či na okraj zahrady k plotu a využít je podobně jako pergolu. Šestiúhelníkové přístřešky vyniknou uprostřed zahrady a stanou se její dominantou. Taktéž lze zvolit barvu altánu – na výběr je široké množství odstínů a dekorů.

Altány ze dřeva s podlahou

Dřevěné altány mohou být dodány bez montáže nebo s montáží (za příplatek). Altány ze dřeva obsahují i podlahu. Doplnit je můžete vhodným zahradním nábytkem podle svého vkusu. Velikost vybírejte nejen podle svých prostorových a cenových možností, ale zvažte také, k čemu bude dřevěný altán sloužit. Budete v něm trávit odpočinek o samotě nebo pořádat party pro široké příbuzenstvo?

Další druhy zahradních altánů

Kromě zahradních altánů dřevěných máme v nabídce také altány hliníkové a plachtové. V nabídce nechybí ani party stany.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy s pozemkem

17.9.2017

Hobbytec Home exklusivně nabízí rodinné domy s pozemkem v okolí Říčan u Prahy. Přesvědčte se sami.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii