VIP reference

Dřevěný zahradní nábytek

V sortimentu najdete dřevěný zahradní nábytek všeho druhu - od křesel, židlí, stolků, stolů a lehátek až po luxusní sestavy z borovice, mahagonu a dalších odolných, atraktivních dřevin. Stačí si jen vybrat. Nezapomeňte si prohlédnout také vybraný dřevěný zahradní nábytek výprodeji, který pro vás pravidelně pořádáme.
 
Stránka 1 z 2Následující

S umístěním dřevěného nábytku je to snadné – hodí se všude

Dřevěný zahradní nábytek lze umístit na zahradu, pod pergolu, na terasu – zkrátka kamkoliv si vzpomenete. Velmi se hodí do klasických exteriérů. Posezení z dřevěného nábytku ve stínu stromu, lavička u cesty… Romantické atmosféře nic nebrání. Ale dřevěné výrobky lze díky nadčasovosti materiálu umístit praktiky všude.

Na odkrytých plochách, kde na zahradní dřevěný nábytek působí déšť, či dokonce v zimě sníh, je jen třeba o dřevo čas od času pečovat – obrousit, napustit impregnací, natřít, nalakovat. Při občasném ošetření Vám však bude zahradní nábytek ze dřeva sloužit mnoho a mnoho let. Jestliže k tomu nemáte dost času či elánu, vyberte si raději bezúdržbový kovový nebo ratanový nábytek. 

Pro obzvláště pohodlné sezení si vyberte tvarovaný nebo polohovatelný dřevěný zahradní nábytek, například masivní křesla nebo lehátka. 

Doplňky k dřevěnému nábytku

Aby vaše posezení bylo ještě příjemnější, nezapomeňte si vybrat polstrování na zahradní nábytek a podsedáky na židle.