Informacecopy
Potřebujete poradit?

Polstrování na zahradní nábytek

Ať už máte na své zahradě, terase, v altánu nebo pod pergolou zahradní nábytek dřevěný, kovový, plastový či ratanový, určitě se Vám na něj hodí nějaké polstrování. Polstrování zahradní nábytek jednak doladí designově, a jednak – a to hlavně – zajistí komfortní měkké a teplé sezení.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 6Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Jak neprochladnout? Používejte podsedáky

Podsedáky na židle, ale i na lavice a lavičky zajistí kromě měkkosti také hřejivost. Není dobré sedat na studenou zem či nábytek, takže pokud se lavička právě nevyhřívá na slunci, ale stojí v příjemném stínu, může i chladit. Polstrování též ochrání Vaše záda před větrem. Sedáky na zahradní nábytek Váš exteriér oživí a pomohou vytvořit příjemnou atmosféru. 

Mnoho barev a motivů polstrování

Vybírejte z několika různých barev i vzorů polstrování. Nakoupit lze jednak celé sety i s ubrusem na stůl, a jednak samostatné podsedáky různých velikostí a tvarů. Vyberte si ten, který bude nejlépe pasovat na Vaši zahradní židli a který bude lahodit i Vašemu oku. Polstrování je měkké, příjemné na dotek i na sezení. Některé sedáky na zahradní nábytek lze ale použít i do interiéru, například na kuchyňské židle. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii