VIP reference

Polstrování na zahradní nábytek

Ať už máte na své zahradě, terase, v altánu nebo pod pergolou zahradní nábytek dřevěný, kovový, plastový či ratanový, určitě se Vám na něj hodí nějaké polstrování. Polstrování zahradní nábytek jednak doladí designově, a jednak – a to hlavně – zajistí komfortní měkké a teplé sezení.
 
Stránka z 0

Jak neprochladnout? Používejte podsedáky

Podsedáky na židle, ale i na lavice a lavičky zajistí kromě měkkosti také hřejivost. Není dobré sedat na studenou zem či nábytek, takže pokud se lavička právě nevyhřívá na slunci, ale stojí v příjemném stínu, může i chladit. Polstrování též ochrání Vaše záda před větrem. Sedáky na zahradní nábytek Váš exteriér oživí a pomohou vytvořit příjemnou atmosféru. 
 

Mnoho barev a motivů polstrování

Vybírejte z několika různých barev i vzorů polstrování. Nakoupit lze jednak celé sety i s ubrusem na stůl, a jednak samostatné podsedáky různých velikostí a tvarů. Vyberte si ten, který bude nejlépe pasovat na Vaši zahradní židli a který bude lahodit i Vašemu oku. Polstrování je měkké, příjemné na dotek i na sezení. Některé sedáky na zahradní nábytek lze ale použít i do interiéru, například na kuchyňské židle.