informacecopy
Potřebujete poradit?

Grily na elektřinu, elektrické a zahradní grily

Chcete grilovat, ale nemáte velkou zahradu? Jednoduchým a elegantním řešením jsou elektrické grily! S nimi můžete grilovat kdekoli...na zahradě, terase, balkoně, ale i v uzavřené místnosti. Díky možnosti grilovat v interiéru lze grilovat kdykoli...bez ohledu na počasí! A co dalšího Vám elektrické grily nabízejí? 
Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Grilování pod střechou a v místnosti

Největší předností elektrických grilů je čistota grilování, takže grilovat můžete i v obývacím pokoji bez jakýkoliv obav. Vzhledem k menším rozměrům elektrických grilů je snadno uklidíte, protože nezaberou tolik místa. Jejich obsluha je velmi jednoduchá, rychle jsou nahřáté a teplotu si regulujete podle grilované potraviny. Nejsou náročné na údržbu a vybrat si můžete z grilování pomocí roštu, topného tělesa či teflonové desky.

Elektrické grily jsou vhodné na chatu

Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti jsou elektrické grily vhodné i na převážení na chatu nebo třeba na kemp k rybníku. Ovšem pozor - jste závislí na přívodu elektrické energie, takže v pusté přírodě mimo civilizaci tento gril fungovat nebude. K tomuto účelu budete muset využít gril na uhlí nebo plynový gril

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii