VIP reference

Grily na elektřinu, elektrické a zahradní grily

Chcete grilovat, ale nemáte velkou zahradu? Jednoduchým a elegantním řešením jsou elektrické grily! S nimi můžete grilovat kdekoli...na zahradě, terase, balkoně, ale i v uzavřené místnosti. Díky možnosti grilovat v interiéru lze grilovat kdykoli...bez ohledu na počasí! A co dalšího Vám elektrické grily nabízejí? 
Stránka 1 z 1

Grilování pod střechou a v místnosti

Největší předností elektrických grilů je čistota grilování, takže grilovat můžete i v obývacím pokoji bez jakýkoliv obav. Vzhledem k menším rozměrům elektrických grilů je snadno uklidíte, protože nezaberou tolik místa. Jejich obsluha je velmi jednoduchá, rychle jsou nahřáté a teplotu si regulujete podle grilované potraviny. Nejsou náročné na údržbu a vybrat si můžete z grilování pomocí roštu, topného tělesa či teflonové desky.
 

Elektrické grily jsou vhodné na chatu

Díky malým rozměrům a nízké hmotnosti jsou elektrické grily vhodné i na převážení na chatu nebo třeba na kemp k rybníku. Ovšem pozor - jste závislí na přívodu elektrické energie, takže v pusté přírodě mimo civilizaci tento gril fungovat nebude. K tomuto účelu budete muset využít gril na uhlí nebo plynový gril
 

Elektrické grily v akci

Hledáte-li co nejlevnější elektrický gril, u nás jej seženete i pod 1500 korun. Takový gril se hodí i do míst s omezeným prostorem, například na balkony.