Informacecopy
Potřebujete poradit?

Vozíky za kolo pro psa

Máte domácího mazlíčka, ale přesto rádi jezdíte na kole? Váš pes neumí běhat vedle kola, anebo by Vaše dlouhé trasy nezvládl? Nevadí! Máme pro Vás snadné řešení, kterými jsou vozíky za kolo pro psy. Je to tak jednoduché! Stačí vozík připojit za kolo a Vás pes nebude doma, ale s Vámi na cestách. Stačí vybrat správnou velikost vozíku podle nosnosti.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Všechny vozíky jsou z nepromokavého materiálu a jsou vyrobené z materiálu, který je snadno udržovatelný. Množství sítěk zajišťuje dostatek vzduchu a pevný kovový rám bezpečné i rychlé upevnění, takže se nemusíte obávat ani náročnějšího terénu. S vozíky za kolo pro psy jsou Vaši psi nejen v bezpečí, ale hlavně s Vámi na cestách.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Podzimní slevy pokračují

25.10.2017

Využijte akční nabídku slevy až 35% na designové přístřešky. Skladem poslední kusy !

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii