informacecopy
Potřebujete poradit?

Samostatně stojící houpačky

Houpačky si přejí všichni...malí i velcí! Jsou ideální k odpočinku i hrám během letních měsíců a dodají zahradě tu pravou letní atmosféru. Při výběru stojací houpačky doporučujeme zohlednit její nosnost, tj. kolika osobám je určena, zda ji chcete se stříškou ke stínění, (anebo bez stříšky) a z jakého materiálu by měla být. Když máte vybráno, stačí si zvolit barvu polstrování, aby houpačka na Vaší zahradě byla dokonalá.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Materiály zahradních houpaček

Většina samostatně stojících houpaček má stabilní kovovou konstrukci, nechybí však ani houpačky ze dřeva. Některé kovové houpačky dokonce lze rozložit na lůžko. Polstrování je měkké a příjemné na dotek. Jeho design můžete zkusit sladit s ostatními sedáky na vašem zahradním nábytku.

Kovové a dřevěné houpačky pro posezení s přáteli

Tyto houpačky můžete umístit volně na terasu, na zahradu, nebo třeba pod pergolu či do altánu, pokud se tam vejde. Stojací houpačka je vhodná jak pro dětskou zábavu, tak i pro posezení s přáteli; nahradí zahradní židli nebo lavici, některé mají i možnost aretace. Pro další houpačky, na kterých se dá příjemně lenošit, navštivte kategorii houpacích sítí, stanů nebo závěsných lehátek.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii