Samostatně stojící houpačky

Houpačky si přejí všichni...malí i velcí! Jsou ideální k odpočinku i hrám během letních měsíců a dodají zahradě tu pravou letní atmosféru. Při výběru stojací houpačky doporučujeme zohlednit její nosnost, tj. kolika osobám je určena, zda ji chcete se stříškou ke stínění, (anebo bez stříšky) a z jakého materiálu by měla být. Když máte vybráno, stačí si zvolit barvu polstrování, aby houpačka na Vaší zahradě byla dokonalá.
 
Nejprodávanější zboží
Stránka 1 z 1

Materiály zahradních houpaček

Většina samostatně stojících houpaček má stabilní kovovou konstrukci, nechybí však ani houpačky ze dřeva. Některé kovové houpačky dokonce lze rozložit na lůžko. Polstrování je měkké a příjemné na dotek. Jeho design můžete zkusit sladit s ostatními sedáky na vašem zahradním nábytku.
 

Kovové a dřevěné houpačky pro posezení s přáteli

Tyto houpačky můžete umístit volně na terasu, na zahradu, nebo třeba pod pergolu či do altánu, pokud se tam vejde. Stojací houpačka je vhodná jak pro dětskou zábavu, tak i pro posezení s přáteli; nahradí zahradní židli nebo lavici, některé mají i možnost aretace. Pro další houpačky, na kterých se dá příjemně lenošit, navštivte kategorii houpacích sítí, stanů nebo závěsných lehátek.