Informacecopy
Potřebujete poradit?

Závěsné houpací sítě

Siestě v pohodlí houpací sítě z organické bavlny se jen tak něco nevyrovná. Snad jen relax v závěsném stanu. Máme pro vás obojí. Velmi podobným zbožím je hamaka, která je velmi skladná a vhodná pro cestování.


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Materiály houpacích sítí

Oproti dřívějším klasickým „síťovkám“, které jsme tak milovali, jsou dnes houpací sítě nahrazeny pevnou kvalitní látkou s moderním designem. Obvykle jde o 100 % bavlnu, která je velmi příjemná na dotek a lenošení v houpací síti dostane nový rozměr. Oproti tvrdé síťovině, která možná někdy trochu tlačila a řezala, je dnes díky materiálům houpání posunuto do úplně jiných dimenzí. Textilie je měkká, a zároveň odolná proti roztržení. Barvy na slunci neblednou.

Umístění houpací sítě – stojany, větve stromů nebo stropní konstrukce

Dříve se také síťová houpačka nevěšela jinak, než na větve stromů. I to je dnes možné, ovšem ne každý má tuto možnost, a přesto si tento druh odpočinku nemusí odpírat. Stačí pořídit stojan určený přímo k zavěšení houpačky a můžete relaxovat třeba na terase nebo pod pergolou. Houpací síť bez konstrukce je navíc dobře skladná, takže pokud jedete na dovolenou, kde ji budete mít kam zavěsit, snadno ji přibalíte k ostatním věcem. V nabídce najdete také stojany k zavěšení houpací sítě, nebo háčky, které se připevňují do stropu nebo do trámu.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii