Možnosti platby
  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky
VIP reference

Závěsné houpací sítě

Siestě v pohodlí houpací sítě z organické bavlny se jen tak něco nevyrovná. Snad jen relax v závěsném stanu. Máme pro vás obojí. Velmi podobným zbožím je hamaka, která je velmi skladná a vhodná pro cestování.
 
Nejprodávanější zboží
Stránka 1 z 1
MORGANMORGAN
10 593 Kč 8 014 Kč
MANDARINEMANDARINE
15 836 Kč 12 829 Kč

Materiály houpacích sítí

Oproti dřívějším klasickým „síťovkám“, které jsme tak milovali, jsou dnes houpací sítě nahrazeny pevnou kvalitní látkou s moderním designem. Obvykle jde o 100 % bavlnu, která je velmi příjemná na dotek a lenošení v houpací síti dostane nový rozměr. Oproti tvrdé síťovině, která možná někdy trochu tlačila a řezala, je dnes díky materiálům houpání posunuto do úplně jiných dimenzí. Textilie je měkká, a zároveň odolná proti roztržení. Barvy na slunci neblednou.
 

Umístění houpací sítě – stojany, větve stromů nebo stropní konstrukce

Dříve se také síťová houpačka nevěšela jinak, než na větve stromů. I to je dnes možné, ovšem ne každý má tuto možnost, a přesto si tento druh odpočinku nemusí odpírat. Stačí pořídit stojan určený přímo k zavěšení houpačky a můžete relaxovat třeba na terase nebo pod pergolou. Houpací síť bez konstrukce je navíc dobře skladná, takže pokud jedete na dovolenou, kde ji budete mít kam zavěsit, snadno ji přibalíte k ostatním věcem. V nabídce najdete také stojany k zavěšení houpací sítě, nebo háčky, které se připevňují do stropu nebo do trámu.