Závěsné houpačky / stany

Chcete se vznášet zavěšení pod korunou stromu, číst přitom knihu, poslouchat hudbu a jen tak lenošit, ale klasická houpací síť není to, co hledáte? Právě pro vás jsou moderní závěsné stany, které dají slovu "relax" nový rozměr.
 
Stránka 1 z 1

Závěsný stan

V kategorii závěsných houpaček, které se hodí zejména na zahradu, nabízíme několik typů produktů. Můžete si pořídit takzvaný závěsný stan, v němž se skryjete před slunečními paprsky i před okolím – poskytuje určitou dávku soukromí. Velmi kvalitní materiál – kombinace bavlny a polyesteru o vysoké gramáži – zaručuje dlouhou životnost. Díky nosnosti až 200 kg houpačka unese i dvě dospělé osoby, tudíž si můžete užívat relaxaci ve dvou. Pověste ji na konstrukci určenou k zavěšení houpačky, do trámu pergoly nebo třeba na dostatečně silnou větev stromu.
 

Ratanová houpačka

V nabídce dále najdete například ratanovou houpačku, která by mohla skvěle doplnit váš zahradní nábytek. Nechybí ani dětská plastová houpačka, nebo závěsné lehátko se slunečníkem. Další podobné produkty se nacházejí v kategorii závěsných lehátek – vybavte svou zahradu nebo terasu více doplňky, aby si každý člen rodiny mohl lebedit na svém oblíbeném místě. Prodáváme též další závěsné houpačky látkové, vhodné na venek i do interiéru. Jestliže hledáte ještě něco jiného, zkuste navštívit kategorii zahradních houpaček.