informacecopy
Potřebujete poradit?

Závěsné houpačky / stany

Chcete se vznášet zavěšení pod korunou stromu, číst přitom knihu, poslouchat hudbu a jen tak lenošit, ale klasická houpací síť není to, co hledáte? Právě pro vás jsou moderní závěsné stany, které dají slovu "relax" nový rozměr.


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Závěsný stan

V kategorii závěsných houpaček, které se hodí zejména na zahradu, nabízíme několik typů produktů. Můžete si pořídit takzvaný závěsný stan, v němž se skryjete před slunečními paprsky i před okolím – poskytuje určitou dávku soukromí. Velmi kvalitní materiál – kombinace bavlny a polyesteru o vysoké gramáži – zaručuje dlouhou životnost. Díky nosnosti až 200 kg houpačka unese i dvě dospělé osoby, tudíž si můžete užívat relaxaci ve dvou. Pověste ji na konstrukci určenou k zavěšení houpačky, do trámu pergoly nebo třeba na dostatečně silnou větev stromu.

Ratanová houpačka

V nabídce dále najdete například ratanovou houpačku, která by mohla skvěle doplnit váš zahradní nábytek. Nechybí ani dětská plastová houpačka, nebo závěsné lehátko se slunečníkem. Další podobné produkty se nacházejí v kategorii závěsných lehátek – vybavte svou zahradu nebo terasu více doplňky, aby si každý člen rodiny mohl lebedit na svém oblíbeném místě. Prodáváme též další závěsné houpačky látkové, vhodné na venek i do interiéru. Jestliže hledáte ještě něco jiného, zkuste navštívit kategorii zahradních houpaček.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii