Doprava
zdarma
na všechny
produkty
nad 2000 Kč

Zůstává už jen
informacecopy
Potřebujete poradit?

Houpací sítě Hamaka

Slovo hamaka pochází ze španělského výrazu, který byl převzat od indiánů a znamenal rybářskou síť. Je to závěsné lůžko, které souží k odpočinku a relaxaci. Hamaka měla minimální nároky na prostor, hmotnost i údržbu, dala se snadno přenášet. Další podobné houpačky najdete mezi houpacími sítěmi.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Houpací sítě nahradily kvalitní textilie

Ještě v nedávné minulosti byly hamaky opravdu sítěmi, dnes jsou častěji vyrobeny jiných textilií. Jsou celolátkové, což zajišťuje větší pohodlí a na těle nezůstává otlačený obtisk síťoviny. Hamaka je velmi skladná a vyrobena z rychleschnoucího materiálu, tudíž se hodí na zahradu, k bazénu, na pláž i do lesa. Může být menší – pro jednu osobu, nebo větší s vyšší nosností – pro dvě osoby. Houpací síť hamaka je možné pověsit na větve stromů nebo na stojan k tomu určený, takže s ní směle můžete vybavit třeba terasu nebo pergolu.

Toužíte-li po jiném druhu houpačky, mrkněte na závěsné houpací stany, zahradní houpačky nebo houpací lehátka

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii