Informacecopy
Potřebujete poradit?

Stojany na houpačky, houpací sety

Nemáte na zahradě vhodný strom k zavěšení houpací sítě? Nevadí, dnes je na trhu mnoho jiných možností. Vyberte si některý z našich stojanů na houpačky, který splní jednak svou funkci jako konstrukce k zavěšení houpačky, a jednak funkci estetickou – dřevěné stojany vypadají nádherně a nikterak nenaruší přírodní prostředí vaší zahrady nebo okolí pergoly či altánu.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Stojany na závěsné houpačky

Stojany na houpačky jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, jelikož musejí snést nejen zátěž osoby (případně dvou), ale též jejího pohybu. Dřevěné stojany na zavěšení houpací sítě hamaka jsou vhodné k vnitřnímu i venkovnímu použití. Pro více závěsných konstrukcí nahlédněte do příslušenství k houpačkám.

Houpací sety

Houpacími sety jsou myšleny konstrukce i s houpačkou, závěsným křeslem nebo lůžkem. Vybírejte z naší nabídky, případně se porozhlédněte v ostatních kategoriích, například mezi závěsnými lehátky

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii