informacecopy
Potřebujete poradit?

Rotační sekačky benzinové s pojezdem

Rotační benzínová sekačka s pojezdem má podobné vlastnosti, jako benzínová sekačka bez pojezdu, ovšem je navíc opatřena pohonem, který usnadňuje manipulaci se sekačkou. Hodí se obzvláště do kopcovitého terénu.

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Benzínová sekačka s pojezdem – výkon a neomezený dosah

Benzínové sekačky jsou výkonnější než elektrické, a navíc si mohou připsat jednu velkou výhodu – v jejich pohybu je neomezuje přívodní kabel s elektřinou. Ovšem zase jsou o hodně těžší a hlučnější. Také vyžadují náročnější údržbu. U rotačních sekaček s pojezdem je jejich podvozek poháněn motorem, takže není třeba vyvíjet takovou sílu při popojíždění. Avšak mají vyšší pořizovací cenu.

Madla bývají nastavitelná pro každou výšku postavy, stejně jako umístění rotačního nože pro různou výšku trávníku. Alternativou, která kloubí výhody benzinových a elektrických sekaček, je sekačka s aku pohonem. Nebývá tolik hlučná, a zároveň není omezena kabelem a má vysoký výkon.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii