Levné zahradní domky na nářadí

Nemáte kam dát své zahradnické nářadí? Chcete mít uklizenou zahradu? Tak právě pro Vás jsou ideálním řešením naše levné zahradní domky na nářadí. Vybírejte z různých rozměrů, materiálů i tvarů. Téměř všechny zahradní domky na nářadí si zvládnete složit sami a hned jej můžete začít využívat.
 
Nejprodávanější zboží
1
EUROPA 2A 2 m²
Stránka 1 z 2Následující
EUROPA 2A 2 m²NejprodávanějšíEUROPA 2A 2 m²
26 374 Kč

Zahradní plechový domek na nářadí

Do plechového zahradního domku ukládejte bez obav veškeré zahradní potřeby, jako jsou nepoužívané květináče, truhlíky, nářadí, gril, zahradní židle a stoly, dětská odrážedla. Podobnou funkci může plnit také garáž. Velikost plechového domku tedy volte podle toho, co všechno do něj potřebujete uklidit. Je vhodné počítat také s určitou rezervou, protože během let se pravděpodobně věci nahromadí. Vybírat lze z různých barev.
 

Levné zahradní domky pro sezónní úklid

Do plechového zahradního domku můžete bezpečně uschovat všechny věci, které dlouhodobě nepoužíváte; nebudou tak překážet doma na místech, která potřebujete využít jinak. V zahradním domku tak můžete skladovat v létě lyže a snowboardy, v zimě zas jízdní kola a elektrokola, skákací trampolínu, sekačku na trávu, houpačky či zahradní nábytek.
 

Kvalitní a bezúdržbové

Zahradní domek chrání věci před deštěm, sněhem i sluncem, a zároveň před zraky nenechavců. Dveře jsou uzamykatelné. Výhodou plechových domků je nízká cena, velmi snadná montáž, kterou zvládnete svépomocí, a v neposlední řadě bezúdržbovost. Domky se dále dělí podle druhu střechy, a to se sedlovou, pultovou nebo šikmou střechou.