informacecopy
Potřebujete poradit?

Levné zahradní domky na nářadí

Nemáte kam dát své zahradnické nářadí? Chcete mít uklizenou zahradu? Tak právě pro Vás jsou ideálním řešením naše levné zahradní domky na nářadí. Vybírejte z různých rozměrů, materiálů i tvarů. Téměř všechny zahradní domky na nářadí si zvládnete složit sami a hned jej můžete začít využívat.


Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 3Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Zahradní plechový domek na nářadí

Do plechového zahradního domku ukládejte bez obav veškeré zahradní potřeby, jako jsou nepoužívané květináče, truhlíky, nářadí, gril, zahradní židle a stoly, dětská odrážedla. Podobnou funkci může plnit také garáž. Velikost plechového domku tedy volte podle toho, co všechno do něj potřebujete uklidit. Je vhodné počítat také s určitou rezervou, protože během let se pravděpodobně věci nahromadí. Vybírat lze z různých barev.

Levné zahradní domky pro sezónní úklid

Do plechového zahradního domku můžete bezpečně uschovat všechny věci, které dlouhodobě nepoužíváte; nebudou tak překážet doma na místech, která potřebujete využít jinak. V zahradním domku tak můžete skladovat v létě lyže a snowboardy, v zimě zas jízdní kola a elektrokola, skákací trampolínu, sekačku na trávu, houpačky či zahradní nábytek.

Kvalitní a bezúdržbové

Zahradní domek chrání věci před deštěm, sněhem i sluncem, a zároveň před zraky nenechavců. Dveře jsou uzamykatelné. Výhodou plechových domků je nízká cena, velmi snadná montáž, kterou zvládnete svépomocí, a v neposlední řadě bezúdržbovost. Domky se dále dělí podle druhu střechy, a to se sedlovou, pultovou nebo šikmou střechou.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii