informacecopy
Potřebujete poradit?

Mobilní přístřešky pro koně

Přístřešky pro koně dodáváme hned v několika variantách. V sortimentu proto najdete jak levné mobilní přístřešky pro koně (označované také jako pastevní přístřešky), ale i klasické dřevěné boxy. Vhodné i pro skladování - pro úschovu většího objemu krmiv či zemědělské techniky jsou zase ideální volbou plachtové haly, které nabízejí i mnoho dalších způsobů využití.


Takže ať už máte jakékoliv požadavky, u nás si snadno vyberete ze široké nabídky přístřešků pro zvířata


 

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 2Následující
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Venkovní boxy pro koně

Dřevěné boxy pro koně se využívají jako venkovní. Chrání koně a další zvířata před rozmary počasí - v zimě před sněhem a větrem, v létě před deštěm a sluncem. Jsou určeny k montáži svépomocí, případně si k nim můžete objednat i montáž odbornou firmou. 

Další druhy přístřešků pro koně

Kromě dřevěných boxů prodáváme také plachtové přístřešky pro koně různých rozměrů, které jsou vhodné zejména na pastvu, aby se měla zvířata během dne kam schovat před sluncem nebo deštěm. Dále můžete zakoupit kruhové napájecí nádoby a napájecí koryta s výpustí. Mezi chovatelskými potřebami nabízíme také další produkty spojené s chovem ostatních zvířat, zejména psů (kotce, boudy...) a koček (pelíšky a škrábadla). 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii