informacecopy
Potřebujete poradit?

Rotační sekačky benzinové bez pojezdu

Benzínové sekačky bez pojezdu jsou schopny na rozdíl od elektrické sekačky posekat i zanedbaný trávník. Pokud je však váš pozemek na náročnějším a kopcovitém terénu, možná byste raději dali přednost rotační benzínové sekačce s pojezdem, abyste se tolik nenadřeli.

Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1

Benzínová sekačka bez pojezdu – sečení trávy bez omezení přívodním kabelem

Mezi rotačními sekačkami je ta benzínová vhodnější pro vyšší a hustší trávník, protože má větší výkon. Ovšem oproti elektrickým je hlučnější a těžší. Také vyžaduje náročnější údržbu. Hodí se však pro sekání zahrad a pozemků o rozměrech nad 1000 m2, jelikož dosah není omezen přívodním elektrickým kabelem.

Tráva je posekána rotujícími noži, které jsou schovány pod šasi sekačky. Rotační sekačka je tedy bezpečnější než bubnová. Výšku trávníku lze nastavit obvykle na 20 – 70 mm. Pokud sečete pravidelně, je možné nechat nastavený nejnižší rozměr, ovšem pokud je trávník přerostlý, je vhodnější jej nejprve posekat nahrubo, a až poté znovu zkrátit na požadovanou délku.

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii