informacecopy
Potřebujete poradit?

Manželské postele

Vyspat se kvalitním spánkem je velmi důležité pro každého. Nabízíme velmi pohodlné manželské postele v mnoha barvách a stylech. Vyberte si dřevěné postele pro klasickou domácnost nebo stylové čalouněné postele.


 
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Rozměry manželských postelí

Nejčastějším rozměrem manželských postelí z naší nabídky je 180 x 200 cm. Nechybí však ani menší lůžka velikosti 160 x 200 cm, která využijí zejména ti, kdo musejí šetřit místem kvůli omezeným prostorům ložnice.

Manželská postel jako designový kousek nábytku

Naše dvoulůžka vynikají zejména netradičním designem, který si určitě zamilujete. Vdechnou vaší ložnici tu správnou atmosféru a stanou se stylovou dominantou místnosti. Díky kvalitním materiálům i kvalitnímu zpracování vydrží po mnoho let. Některé manželské postele obsahují i úložné prostory. Všechna lůžka jsou zaručeně pohodlná.

Nezapomeňte postel doplnit nočním stolkem a krásnou lampou. Interiérový nábytek a doplňky v místnosti se vám jistě podaří sadit tak, aby vytvářely jednotný celek. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii