Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní lehátko dřevěné, rozkládací lehátko

Dopřáli byste si rádi prostor k zahradnímu lenošení? Pod pergolou, na slunci nebo ve stínu košatého stromu? Dřevěné zahradní lehátko je jednou z možností, které kategorie zahradních relaxačních lehátek obsahuje. Máte-li venkovní posezení vybavené dřevěným zahradním nábytkem, pak doporučujeme zakoupení zahradního dřevěného lehátka ve stejném odstínu, jako máte stůl a židle.
Cena
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Různé typy zahradních dřevěných lehátek

Většina zahradních dřevěných lehátek je vybavena kolečky, zajišťujícími snadné převážení. Někdy je třeba změnit umístění kvůli reorganizaci zahrady, nebo třeba jen při posunutí stínu. Některá dřevěná lehátka jsou vhodná i do namáhaných prostor, jako jsou například sauny. Většina lehátek se dá různě polohovat, aby Vaše relaxace byla dokonalá. Důležitým doplňkem pro maximální komfort při odpočinku je také polstrování na lehátko. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii