Informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní lehátka plastová, polohovací lehátka

Plastová zahradní lehátka velmi dobře využijete nejen na zahradách, ale zejména u bazénů nebo saun. Voda jim neuškodí, snadno se otírají. Jsou skládací, při skladování tedy nezaberou mnoho místa, proto se hodí i na veřejná koupaliště a akvaparky. Pokud hledáte levné zahradní lehátko, plastové bude tou správnou volbou. 
Zobrazit filtry
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Polohovací plastová zahradní lehátka

Nejen dřevěná, ale i plastová lehátka se dají polohovat, takže si můžete nastavit ten správný sklon jednotlivých dílů. Lze je pořídit v různých barvách a sladit je s ostatním zahradním nábytkem, který již třeba máte doma. Aby Vaší relaxaci nic nechybělo, pořiďte si ještě polstrování na lehátko. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus
Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Zimní zahrady sleva 23%

9.10.2017

Využijte akčních podzimních slev až 23%. Navíc ke každé zahradě ohřívač v hodnotě 10 tis. Kč ZDARMA.

Zobrazit všechny aktuality

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii