informacecopy
Potřebujete poradit?

Zahradní lehátko kovové, skládací kovové lehátko, textilní

Látkové lehátko s kovovou konstrukcí je skvělým místem k pohodlné relaxaci. Konstrukce může být ocelová nebo hliníková – v obou případech jde o kvalitní zpracování s dlouhodobou životností. Textilní výplň se dobře udržuje a rychle schne. Mezi zahradními lehátky jde o dobrou volbu pro ty, kdo požadují moderní design a bezúdržbový výrobek.

Nejprodávanější zboží

Cena
Zobrazit filtry
Zobrazit produkty
Stránka 1 z 1
Chyba!
Je nutné zvolit parametry produktu.

Pohodlný odpočinek na kovovém zahradním lehátku

Mezi zahradními kovovými lehátky najdete také relaxační lehátka pro dva. Jsou vybavena stříškou, zajišťující nerušený odpočinek. Některá lehátka jsou vybavena kolečky pro snadný převoz. Kovová lehátka se hodí do zahrad, ale i k bazénům. Vyrábějí se v různých tvarech a barvách, abyste je mohli sladit s ostatním kovovým nábytkem, který třeba už máte na své zahradě či pod pergolou. 

Možnosti platby

  • Dobírka
  • Bankovní převod
  • Platba přes PayPal
  • Okamžitá online platba
  • Nákup na splátky

VIP reference

Václav Postránecký
Pavel Šporcl
Dalibor Janda
Vítězslav Jandák
Petr Lessy
Michal Nesvatba
Skanska
Skupina ČEZ
Bauhaus
Globus

Naposledy navštívené

Položky označené (*) je nutné vyplnit.

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí<br />ČR a SR
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální<br />zastoupení
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá<br />firma roku
5x ocenění spolehlivá
firma roku

MenuX

InformaceX

lidí si právě prohlíží
tuto kategorii