Při nákupu tohoto produktu získáváte slevu 240 Kč  na další nákup

Zahradní domek WOODLAKE 86 4,57 m²

barevná kombinace: dřevodekor + kávově hnědá

Nastavit hlídaní
Chci být informován:
!
!
Kč (s DPH)
Úspěšně odesláno!
Výrobce:Lanit
Materiál:plech
Velikost zahradních domků:střední 3-10m2
Dostupnost:1-3 dny
Záruka:2 roky
Zdroj importu:Lanit
Zahradní domky a kůlny na nářadí jsou naprosto nezbytné pro každý dům a každou zahradu. Vždyť kam jinam byste schovali hrábě, vozík, sekačku na trávu nebo jízdní kolo? Náš vysoce praktický zahradní domek WOODLAKE 86 klasického designu je ideální k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a dalších potřeb. Vše budete mít uspořádané, přehledné a na jednom místě.
 
Domky ARROW patří mezi nejrenomovanější značku zahradních domků na světových trzích, a to především díky své kvalitě. Zahradní domek WOODLAKE 86 je vyroben z pozinkovaného profilovaného plechu s vysokou pevností a se sílou stěny 0,22 - 0,35 mm. Střecha zahradního domku, která je klasická sedlová, je žárově pozinkována, stejně jako části podlahové konstrukce. Stěny a zbytek konstrukce prošly elektrolytickým zinkováním. Tím se zajišťuje dlouhodobá protikorozní ochrana. Nemusíte se bát, že vám domek za pár let zreziví, také díky kvalitní polyesterové barvě, kterou jsou nalakovány všechny části domku.

Zahradní domek WOODLAKE 86 má v reálu kombinaci barev dřevodekor a kávově hnědou.
Reálné odstíny mohou být lehce odlišné od barvy na obrázcích (velmi záleží na nastavení barev na vašem monitoru).
 
Dále je domek opatřen posuvnými dvoukřídlými dveřmi.
 
Není snadnější montáž, než u domku WOODLAKE 86 - je však nutno ji provádět na rovném podkladu (nejlépe beton, dlaždice, dřevěný nebo kovový rám, apod.).
 
Upozorňujeme na relativně menší výšku domku ve srovnání s ostatními domky z nabídky firmy ARROW, to však vůbec neubírá na jeho vysoké účelovosti.
 
Domek WOODLAKE 86 dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 182 x 86 x 11 cm a váze cca 62 kg.


Specifikace:

 • klasická sedlová střecha
 • čelní vnitřní posuvné dvoukřídlé dveře o rozměru š110 x v152 cm
 • vnější rozměry š253 x d181 x v177 cm
 • vnitřní rozměry š246 x d173 x v174 cm
 • výška stěny 157 cm
 • hmotnost domku je 62 kg
 • vysvětlivka: ŠÍŘKA - čelní strana, DÉLKA - boční strana
Napsat dotaz na prodejce
Celkové hodnocení
0 %
Nikdo zatím produkt nehodnotil
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
 • 0 ×
Napsat uživatelské hodnocení
Ohodnoťte produkt:
Vložit nový komentář

Komentáře slouží ke zveřejnění vašeho názoru na konkrétní produkt. Děkujeme za vaše příspěvky. Jako provozovatelé této diskuse si vyhrazujeme právo na odstranění nevhodných komentářů.

Alternativní zboží

Chci zpracovat nabídku
Popis požadavku

Našim cílem je poskytnout Vám plnou škálu všech dostupných kvalitních variant řešení napříč celým segmentem pro dům a zahradu s ročím obratem více než 500 mil. Kč. Zároveň jako jední z mála umožňujeme prohlédnout si nejprodávanější vybrané výrobky na vlastní oči a porovnat je v největším showroomu - nacházejícím se jen 2km od Říčan u Prahy. Veškeré produkty můžete pohodlně zakoupit prostřednictvím tohoto e-shopu www.hobbytec.cz 

Vybrané produkty dodáváme včetně montáže na klíč. Veškeré montážní úkony zajišťují výhradně naši zaměstnanci a to nejen v rámci celé ČR, ale také po celém území Slovenska. Více na www.hobbytec.sk Vybírejte z produktů světových výrobců z Japonska, USA, Izraele, Kanady, Německa, Slovenska, Turecka a Polska. A výběrové privátní značky One Trade®.
100% pokrytí
ČR a SR
Regionální
zastoupení
5x ocenění spolehlivá
firma roku

Aktuality

Rodinné domy Hobbytec Home do měsíce

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové rodinné domy Hobbytec Home.

Mobilní domy Hobbytec Mobile ihned k dodání

7.1.2018

Využijte zimních slev na nové mobilní domy Hobbytec Mobile určené k celoročnímu využití. Vybrané typy skladem ihned k dodání.

Zobrazit všechny aktuality